Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Bármilyen indigó jó a minta...

Bármilyen indigó jó a minta bőrre való felvételéhez?

Figyelt kérdés
Két hónapja tanulok otthon magamtól tetoválni, nem emberen nem is tervezem még de lassan kifogyok abból a stercilből amit vettem a készlettel együtt. Munkahelyemen iroda lévén rengeteg indigőnk van, nem is használunk annyit így gondoltam, hogy ha az is jó hozzá akkor hozok haza belőle. Ha a gyakorlóbőrre jó is később az emberi bőrhöz is jó vagy speciálisan tetováláshoz valót vegyek?

2019. jan. 29. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Vigyel haza egyet es probald ki magadon. Sosem probaltam meg, de vegulis mukodhet.
2019. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Irodai indigó emberbőrre nem lesz jó.

Gyakorlóbőrre lehet. Próbáld ki. Bőrfilceket is lehet kapni, amivel szabadkézi mintákat rajzolhatsz fel alapnak. De bőrre kifejezetten készítenek indigókat, többfélét is. Gyakorláshoz a legrosszabb dolgok is elegek kezdetben. Egyenes vonalak menjenek, geometriai ábrák, testek, majd árnyékolás, végül a színek.

Jó gyakorlást ;)

2019. jan. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!