Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit jelent ez a tetovalas? Mi...

Mit jelent ez a tetovalas? Mi lehet a mondani valoja? Mit szimbolizalhat?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a tetovalas, es tokre felvarratatnam magamra.

[link]



2019. febr. 3. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Mindenfélét belehet magyarázni mindenben. Valakinek ezt jelenti, valakinek azt. Ezt te döntöd el. Bár én is akarok tetoválást, de eszembe sem jutna, hogy olyat válasszak, ami már rávan varratva másra. Csak saját tervezésűt. Persze nekem könnyebb, mert rajzos vagyok.
2019. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nekem azt jelenti, hogy a végtelenségig reménykedni. Nekem is fura más tetoválásat felvarratni.
2019. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg hogy neked mit jelent, ha már magadra akarod varratni más tetoválását. Tudod, ez pont fordítva működik: előbb kitalálod mit jelentsen és utána megtervezteted.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: a csontváz számomra a halált, illetve azt jelenti, hogy a halál előtt mindenki egyenlő. Mindegy hogy élsz, milyen ember vagy a halál érted is eljön.

Az imádkozó csontváz pedig szerintem arra utal, hogy addig élj tiszta, bűnmentes életet ameddig teheted, mert ha meghaltál már hiába imádkozol, elkéstél. Én ateista vagyok tehát számomra ez nem jelent fontos üzenetet. De talán a készítője arra gondolt, hogy térj jó útra ameddig teheted/élj ameddig teheted.

2019. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez William Cheselden Praying Skeleton XXXVI (Imádkozó csontváz-36os tábla) 1733-as Osteographia címmel megjelent anatómiakönyvébõl.


Egyrèszt vallási jellege van, másrészt meg ugye orvosi téma is.


Itt olvashatsz róla:


[link]

2019. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!