Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Tetoválás

A kérdés

Ha elkezdett hámlani a tetoválás, akkor még fóliázni kell?

Az első tetoválásom,ezért vagyok ennyire tudatlan. Holnap lesz egy hetes.

Keress kérdéseket hasonló témában: tetoválás

febr. 11. 13:30  Privát üzenet  

A válasz

[link]

[link]

ha már a tetoválód nem tanította meg, és a google nem a barátod

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 11. 14:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma 5 napos a tetoválásom, de még nem hámlik, de viszket. Mikorra várható hogy elkezdjen hámlani? Még van tetoválásom de az a 4dik nap után elkezdett hámlani.
Tetovalas utan sport. Sziasztok! 5 napja csinaltattam a bordamra tetovalast (csak a kontur van meg) elkezdett mar szepen varrosodni/kopni. Az lenne a kerdesem, hogy lehet mar...
Már lassan 5 hónapja hogy van a kezemen egy tetkó ês elkezdett erősen hámlani miér?
Tegnap csináltattam tetoválast, és már ma elkezdett hamlani. és össze szaradni és alig látszik a minta, ez baj?
Egy hete voltam tetováltatni, csak egy pici idézet, és már most elkezdett kipotyogni. Mi a probléma? Többi lent.
Friss tetoválásnál normális az, hogy elkezdett ráncosodni a bőröm?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Tetoválás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!