Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Esztergom közelében hol...

Májastekercs kérdése:

Esztergom közelében hol vállalnak el 18 év alatti kuncsaftot úgy hogy szépen és relative olcsón dolgoznak?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne az olcsóra menj és arra, hogy ne kérjenek szülői engedélyt tőled... Egy valamire való tetováló ha háznál tetovál ha szalonban, 18 év alatt nem fog elvállalni szülői beleegyező nyilatkozat nélkül. Az olcsó meg relatív dolog, arra gondolj, hogy ez nem lemosható matrica, inkább nézd meg a tetováló portfólióját, körülményeit ahol varr és azt hogy a vendégeitől milyen visszajelzések érkeznek!
2019. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szúlői beleegyezéssel nincs gond és már mintát is nézegettem de úgy gondoltam az olcsót hogy egy alkar tetkóra ne menjen rá egy vagyon
2019. febr. 20. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok szakértő, de szerintem ami olcsó, az olyan is.


Esztergomban cisnáltattam anno, és hát nem lett csúcsminőség.

Fedőtetoválást Bpn fogom és drágán, a minőséget meg kell fizetni.

2019. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!