Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválás mennyire deformáló...

A tetoválás mennyire deformálódik?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra ha tetováltatok a karomra és elhízok vagy ha konditerembe lejárok edzeni megnövök mennyire változik meg a tetoválás?!


Egy idézetről lenne szó a vállamtól egészen a csuklómig szerpentinbe korkorosen lefelé. :)



2019. febr. 23. 02:25
 1/5 $$$$$ ***** válasza:
100%

1 es nem unod magad ? XD . Mindenhova oda írkalod a h***lyeségeidet. És sosem a kérdésre válaszolsz. Lassan felhagyhatnál ezzel a tevékenysegeddel te szerencsétlen élettelen i**ióta...


Egyébként a kérdésre válaszolva attol függ hogy milyen mértékben hízol vagy izmosodsz ha csak kicsit pl. 2-3 cm-t nő a karod akkor nem lesz feltünő annyira. De ha nagyot hízol vagy izmosodsz akkor lászani fog . Mert ugye megnyullik a bőröd tehat a betük is megnyulnak meg távolabb kerülnek egymástol.

2019. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt valami tetovált ember nagyon leolthatta régen, azóta sem bírja feldolgozni szegény.
2019. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat most vagyok 80-82 Kg kb 95-98 ra akarok felmenni és onnan vissza diétával ilyen 90-92 re szoval kb 10kg pluszt szeretnék magamra.. :)

Csak ezert kerdeztem :)

2019. febr. 23. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az elég sok, nekem amikor felszedtem 10 kiló izmot 7-8 centit nőtt a karom, az nagyon meglátszana a mintán.

Szerintem inkább várj amíg eléred vagy majdnem eléred a célsúlyt. 1-2 centi nem számít már, amikor bedurran az alkarom pont annyival nagyobb és nem látok különbséget, de annál tuti többet izmosodsz majd.

2019. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi szépen! Akkor vàrok! ☺️☺️
2019. febr. 24. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!