Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mikét, hogyan ábrázolnátok a...

Mikét, hogyan ábrázolnátok a csalódásotokat?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tetoválást, aminek a háttere a következő: Gyerekkori barátom és egykori szerelmem elárult. Mivel a barátom a többi haverommal is jóban van, kiszakadtam abból a körből, ahol eddig voltam. Az újrakezdést, dühöt, csalódást, és azt szeretném, ha kifejezné a tetoválás, hogy tanulság volt ez egy életre. Ötleteket várok. Kissé kusza, amit írok, így ha nem tiszta valami, kérdezz nyugodtan, válaszolok! (Nem 18-20 éves vagyok...)
2019. febr. 28. 19:38
 1/2 Metionin ***** válasza:

Nekem az egyik tetkóm részben egy táj, amiben a fenyőfák az álmaimat ábrázolják. Van köztük magas, szép, kisebb és két kiszáradt, halott fa is. Ők azok az álmaim, amelyeket el kellett temetnem.

Ilyen újrakezdős tetkóként valami olyat tudok elképzelni ahol van egy központi figura aki elhagyja a környezetét, pl. egy árnyék a távolban és a hátrahagyott lábnyomai, egy valahonnan leugró állat/ember, elrepülő dolog.

2019. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Érdekes ötleteket adtál, köszönöm szépen!
2019. febr. 28. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!