Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kozmetikusok, tetoválók!...

Kozmetikusok, tetoválók! Szerintetek megoldható?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja csináltattam szzemöldök tetoválást és hát eléggé mellé lőtt vele a hölgy aki készítette.Napi 3 sírógörcs,hiszti roham már letudva.Lassan belenyugodtam és kezdtem megbarátkozni a formával a probléma igazából az,hogy nem is ugyan olyanok.Persze,tudom nem lehet teljesen ugyanolyanra megcsinálni őket.A bal szemöldököm egész jó lett,egy kis kiegészítéssel még tetszene is.Na de a bal..Lett benne egy erős ív,egy kanyar..minthogyha folyamatosan kiváncsi lennék,nevetséges.Nos,egyáltalán nem értek hozzá,de ha jól látom,azt az ívet és 'kanyart" ha el lehetne tünteni akkor egészen szép lenne.Szálas szemöldököt csináltattam szóval szinte csak egy sor szálat kéne leszedni belőle.Ez lehetséges?Olvastam itt testszínű festéktől kezdve mindenről..Megoldható ez?Iszonyúan zavar...

#kozmetika #elrontott #sminktetoválás.szemöldök tetoválás
2019. márc. 7. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Minimum ird ki a faceoldalara a velemenyed,h mas ne jarjon porul.


Alapozoval kend le 5 even at.


En csak szemoldok tartos festesre mentem par eve es ugyanigy elb.szta. Divatjamult nyanyas videkies format csinalt. Idegrohamot kaptam es soha tobbet nem megyek szemoldokot festetni .

Ezek utan tetovaltatni nem merem soha.


Allitolag lezerrel el lehet tuntetni tetovalast. De lehet marad utana heg. Nezz utana. Plasztikai sebeszeteken latok ilyet az araknal felsorolva.


Esetleg hosszu frufru.

N

2019. márc. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha smink teroválas, akkor jobb esetben kb 5 év múlva kifog kopni a bőrödből
2019. márc. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

HA rendes sminktetováló gépet használt megfelelően akkor is évek kellenek, hogy a bőr azon rétege lekopjon.

(a maradandóság nem csak tintától függ, hanem attól, hogy a tű milyen mélyre megy a bőrbe)


Van már lézeres eltávolítás (több alkalmas) vagy kivárod a kikopást és alapozóval kijavítod.


Nah az ilyen bakik miatt kell elkerülni az occo embereket.


Mondjuk alapon hülyeségnek tartom sminktetoválásnál a szemöldök készítést.


Nem egy vendégemnek mondtam:

Gyere kiszedem s megoldom ahogy szeretnéd tinta nélkül is.


Persze a beteg agyuak marhaságával nem lehet mit kezdeni, amikor már-már abszolut nem is a helyén van, hanem a homloka közepén 😂


+ ha meg is csinálom természetes hatást keltve szálanként is felvarrom a bőrre.

2019. márc. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Direkt egy jobb,igenyesebb szalonba mentem es ott is a legjobb emberukhoz..nem occon raadasul ezert is idegesit annyira.

Nekem pl nagyon hianyos a szemoldokom,vilagos,alig latszik ezert tetovaltattam szalasat ami nagyon szep termeszetes LENNE ha nem rontottak volt el..

2019. márc. 7. 13:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Elvileg 1-3 ev es kikopik
2019. márc. 7. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem egy vendégemnek mondtam:

Gyere kiszedem s megoldom ahogy szeretnéd tinta nélkül is.


Ne haragudj, nem vagyok a szemöldök tetoválás mellett, sőt inkább ellen, de pl. nem tudom mit szednél ki és oldanál meg az én pár szálas szemöldökömből. Nincs tetoválva, festékkel festem 2-3 hetente(fodrász vagyok egyébként), de így is minden áldott nap "áthúzom" sötétbarna púderrel az alapozóra kenve, különben olyan mintha nem lenne. Nagyon kevés szemöldököm van.

2019. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 na ezaz, nekem a második fele a szemöldökömnek alapból kb csak papíron létezik de még íve sincs nagyon, kb egy nagy vonal, komolyan mondom ha tehetném visszaküldeném az anyatermészetnek hogy hibás termék.

Elmentem egy szuper kozmetikushoz, olyat tetovált hogy azt hiszik igazi, csak épp a szemöldököm második felét egy az egybe kb le kell gyantázni annyira más íve van (mert így néz ki jól) az eredeti pedig annyira .. nem is lapos, olyan mintha konkrétan lehervadt volna a második fele, erre szerintem még #3-as is azt mondaná hogy "kozmetikus vagyok b+ nem csodatévő".

Bár meg is volt az ára, na, de ezt legalább nem izzadom le :D Meg elég béna vagyok szemöldökrajzolásban szóval mindenki jobban jár.

2019. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Viszont a szálassal nemrég kiderült egy kis gond.

Másfél éve csináltattam és mint minden tetoválás (mégha a sminktetoválás más féle festékkel is készül) nem csak fakul de "ereszt" is, ahogy dolgozza el a tested egy kicsit vastagodnak ,elfolynak a vonalak és a szálas tetoválásnál ez azt jelenti hogy ugyanolyanra már nem lehet megcsinálni, ezért győzött meg engem is a kozmetikusom a púderesre mert a szálazottat a második alkalommal már gyakorlatilag sötétebb hátérre viszed fel. Természetesen előbb-utóbb kikopna a festék teljesen de így alatta vastagabb vonalakkal nem működik jól a technika.

2019. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!