Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Azt szeretnem kerdezni,...

Azt szeretnem kerdezni, szemoldok tetevalas, menyire faj? Menyi idobe telik? Es menyi ideig tart, es milyen fajtat ajanlanatok, erdemes e vele foglalkozni, szemoldokom fele kihulott,

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 19:26
 1/5 anonim válasza:

Nekem kb fél éve van. Inkább kellemetlennek mondanám kicsit, fájni nem fáj, mert bekenik érzéstelenítő krémmel, és ha szólsz, hogy fáj, bekenik jobban.

Én mindenképp a szálast ajánlom, szép természetes, senki nem mondja meg hogy tetovált szemöldököm van.

2019. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qborka ***** válasza:

Pontosan, kicsit kellemetlen, de nem fáj. Nekem nem kenték be semmivel. Nem szálasan készült, megvan az a kevéske szemöldököm, a mi van, tök szép így.

Nekem az első 15 év után kopott meg, 3 éve üttettem át. Most szerintem nem fogja olyan sokáig bírni. Nekem valamiért nem nagyon veszi fel a festéket a bőröm.

Mindenképp csináltasd meg, keress egy jó kozmetikust/ tetoválószalont, ne sajnáld rá a pénzt, hiszen az arcod fontos részéről van szó. Ami szemöldök megmaradt, hagyd meg, le ne borotváld. Az nagyon béna, ha csak a tetoválás van.

2019. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éve csináltak soft powdert, hát nagyon fájt 😅 pedig nekem is bekenték, csakhát túl alacsony a fájdalomküszöböm...

Nem bántam meg, bár ugyanúgy pár hetente festenem kell, mert alapból szőke a szemöldököm, de legalább a ceruzával rajzolgatást elhagyhattam. Rajzolással együtt kb 1 óra alatt kész volt.

Neked így tényleg a szálas lenne a jobb

2019. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én barátnőmmel voltam. Neki szálas-poros lett, nekem poros.

Nagyon fájt. Könnyeztem és majdnem sírtam bár fényérzékeny is vagyok és nagyon erős volt a lámpa fénye. Korrekción már kértem szemtakarót, a korrekció nem volt rosszabb, ugyanolyan kellemetlen. :D

Nekem nagyon fájt az első tetoválás. Barátnőmnek is rossz volt, de neki csak a szálas része, azt mondta, hogy az 100x rosszabb volt, mint a sima poros.. Hát nem tudom. Rossz volt érezni ahogy húzza a gépet satírozással a homlokomon, aztán vissza-visszatér oda ahol már járt. Fu nem volt jó..

De mindenesetre megéri!!! Azóta nem kell rajzolgatni és mindig szép, természetes :) Imádom. Elmennék újra is akár! :)

2019. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi az edigi valaszokat
2019. márc. 20. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!