Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek van olyan noi...

Szerintetek van olyan noi ferfi tetovalo, akinek nincsenek tetovalasai, vagy piercingesnek piercingje, multkor lattam egy fiatal lanyt a fel arcat betakarta egy pokhalo tetovalas pokal egyut, szerintetek nem gaz?

Figyelt kérdés
szerintetek a tetovalas elerte csucspontjat?vagy valtozni fog a divat,ja nekem is van tetovalasom,enyi
2019. márc. 21. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ritka az olyan tetováló vagy piercer, akinek magának nincsen, hiszen a legtöbben úgy szeretnek bele ebbe a szakmába, hogy maguk is imádják a tetoválásokat vagy a piercingeket.


Az, hogy kinek mennyi és hol van, engem nem igazán érdekel. Először biztosan furcsa lenne egy hatalmas arctetkó, de akinek ilyen van, az megszokta már, hogy az emberek megnézik. Idővel megszoknám. Nem hiszem, hogy emiatt elkerülnék valakit.


Szerintem sokan nem a divat miatt, hanem személyes meggyőződésből tetováltatnak. Nekem még nincs, de ha lenne, olyan helyre csináltatnám, ahol más nem látja, tehát nem akarnék divatozni vele.

2019. márc. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy tetoválót, akiről meg nem mondod hogy az. Nem akar látható helyre tenni, mert akkor mindenki kérdezgeti ki csinálta stb, ebből következik, hogy kiderül hogy tetovál és onnantól kezdve nincs egy nyugodt perce sem, mert egyből 6 kérdést feltesznek a tetoválásról. Van neki is tetoválása, de olyan helyen ahol nem látszik.
2019. márc. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Múltkor amikor voltam piercingesnél, tetoválószalonban, akkor nem láttam egyikőjükön se piercinget, se tetoválást. Szóval szerintem nem feltétlen van mindegyik piercingje, tetoválása, vagy csak szimplán nem látható helyen vannak.


Most, hogy gáz-e. Speciál szerintem kevesen vannak, akik vállalkoználak egy fél arcot betakaró tetoválásra... Most ha neki jó. Én be nem vállalnám, de egyébként nincs bajom a tetkókkal.

2019. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!