Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vékonyabb vonalas tetoválás...

Vékonyabb vonalas tetoválás hogyan bírja az idő múlását?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a tetoválások vonalai az idő eltetlével hajlamosak megvastagodni, illetve ha nagyon vékonyak, akkor részben ki is kophatnak.

Egy ilyen stílusú tetoválás milyen lenne az idő teltével? (Nem ezt a mintát szeretném, csak referenciának mutatom.)

[link]


Ez a vonalvastagság még jól tud kinézni később, vagy ez már túl vékony hozzá? Ha esetleg valakinek van vékony vonalas tetoválása ami már jó ideje megvan, akár képet is linkelhetne róla.



2019. márc. 24. 15:15
 1/1 anonim válasza:

Szia!Rengeteg tetovalonak, illetve ismerosomnek is hasonlo van mar egy jo ideje es meg mindig ugyan olyan gyonyoru neki, mint mikor csinaltatta!:)


Nekem sajnos még nincs tetovalasom es igazan nem is ertek hozza, de gondolom itt is sokat szamit hogy milyen anyag van a festekbe, milyen a borod stb (nem tudom ne kovezetek meg, csak ezek sok mindenben szerepet jatszanak).

2019. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!