Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 1 tetoválás, de 2 árnyalat....

1 tetoválás, de 2 árnyalat. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Keszült egy teljes hát tetoválásom, 6 alkalom után elfáradtam, tartottam egy nagyjából 1 éves pihenőt, majd utána az utolsó 2 alkalom jött.Ennek a 2 alkalomnak a "gyümölcse" más árnyalat lett, sokkal sötétebb.Egy jó szalonról beszélünk, ugyanaz volt a festék is, direkt megkerdeztem.Gondoltam majd egymáshoz igazodnak, de már 2 év tellt el,és még mindig látszik a különbség.Meg lehetne gyorsítani valahogy az összekopást, és egyáltalán össze fog valaha kopni?

2019. ápr. 9. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Át kell ütni a többit is. Meg lehet oldani úgy hogy természetesnek tűnjön


Gondolom abban az évben sokat napoztál. Ez van.

2019. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális jelenség sajnos ha 1 évet vár az ember 2 alkalom közt. Összekopni több évbe is beletellik, de addigra valószínűleg olyan állapotban lesz, hogy amúgy is át kell majd ütni. Szóval választhatsz, hogy most ütteted át egybe az egészet vagy vársz míg összekopnak és utána.
2019. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!