Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek felvesznek úgy...

Szerintetek felvesznek úgy dolgozni gyermekápolónak, hogy a mellem felett van egy tetoválás?

Figyelt kérdés
Pólóval ugyan el lehet takarni... 24L
2019. ápr. 13. 14:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Sztem simán. Főleg, ha el lehet takarni. Egy tetoválás még nem fertőző. ;)
2019. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül. Manapság már kevésbé érdekli az embereket a tetoválás, a takarhatóak pedig kutyát nem érdekelnek. Ismerek több tetovált ápolót és orvost is. Van aki annyira ki van varrva a köpeny alatt, hogy meglepődnél ha a strandon látod.
2019. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném a mai világban, hogy ezen bárki is fennakad. Azért lehetőleg probalj úgy öltözni munkába, hogy ne legyen feltűnő.
2019. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek <3
2019. ápr. 13. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mutottek a seged palinak az egesz teste ki volt varrva😂bevallom kicsit feltem tole, nem vagyok tetovalas ellenes nekem is van jopar csak a palin felelmetesen mutatott, de nagyon edes volt velem meg probalt poenkodni, hogy ne feljek.
2019. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamamat legutóbb egy olyan orvos operálta, akinek mindkét karja kezfejig ki volt varrva. Simán.
2019. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a légiutas-kísérőknél van ilyen kikötés, illetve én szállodai recepciósként dolgoztam, nálunk nagy szigor volt, felvettek egy lányt akinek a keze ki volt varrva, és csak hosszú ujjú blúzban dolgozhatott. Dolgoztam viszont előtte Németországban is, ott ezzel nem volt probléma. Egyébként is sokkal több tetovált embert láttam, teljesen természetesnek vették.
2019. ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!