Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Jogosan rugtak ki?

Jogosan rugtak ki?

Figyelt kérdés

Egy óvodában dolgoztam egészen mostanáig óvóbácsiként. Mind 2 karom, nyakam, kézfejem ki van tetoválva. A vezetőséget nem érdekelte annyira, de most mégis kirugtak emiatt.


A sztori:

Eljött a melegebb idő és emiatt már 1 het lazábban öltöztem, rövidújjú póló..., a gyerekeknek nagyon tetszett a tetoválásom, elmeséltem nekik, hogy melyiket miért csináltattam, mi a jelentősége, milyen szerepet játszik az életemben, persze a kis 4-5 éves gyerekeket nem nagyon érdekelte a történetem, de csendben végig hallgatták, majd jött a nagy kérdésük, hogy kiszínezhetik-e a tetkóimat. Imádom a gyerekeket ezért természetesen megengedtem nekik, majd eljött a délután és jöttek a szülők és a gyerekek élménybeszámolót tartottak. A szülőknek egyáltalán nem tetszett, hogy én ilyet csinálok a gyerekeikkel és hát kirugadtak..😢 nagyon szeretnék vissza menni oda, a gyerekek nagyon szerettek engem, mindig hiányoltak, ha nem voltam pl betegség miatt. Az udvaron mindig játszottam velük stb...a szülők miért nem a gyerekek pozitív élményeit tartották szemelőtt?


Szerintetek van lehetőségem valahogy vissza kerülöm hozzájuk?



2019. máj. 2. 12:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt raktak ki, nem hiszem,higy visszavesznek. A gyepes agyú szülők.. bezzeg mikor én ovis voltam,jó volt az alkesz,csúnya nézésű dadus,aki még rám csapott ok nélkül... én örültem volna egy tetovált,de annál kedvesebb bácsinak. :) sajnálom, hogy ilyen szűk látókörűek az emberek. :(
2019. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

Ugyanoda kétlem, hogy visszakerülhetsz.

A szülők egy része bárhol, a következő óvodai munkahelyeden is ugyanígy fog reagálni. Amivel kivédheted a következő kirúgást, az az, hogy a legnagyobb melegben is eltakarod a ruházatoddal a tetkóidat és ezt a témát nem forszírozod a kicsikkel.

2019. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Metionin ***** válasza:
95%
Szerintem nem jogosan. Ha bajuk van a tetkóiddal akkor mondták volna meg az elején és fel se kellett volna venni. Nem x idő múlva mégis kirúgni. Gyökerek. Oda vissza már biztosan nem mehetsz de a helyedben nem is mennék. Keress másik intézményt.
2019. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
94%

Nem értek igazából hozzá, de nekem is gyanús, hogy ez hátrányos megkülönböztetés volt a javából (van ilyen Egyenlő Bánásmód Hatóság vagy micsoda, én azért a helyedben megkérdezném őket.)


Bizonyos esetekben megtámadható a felmondás.

2019. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
12%
a két eltérő jelenség , az egyik a jog ami kėplékeny fokozatosan tilthatnak és hirtelen engedhetnek bátmit . Ez nekem nem mérvadó . A másik az ízlés divathullámok kérdése . A tetoválás modern korunkban divat ės tömeges jellegtelen tartalmatlan irányzat . Alvilági figurák prostik jelzései unatkozó fiatalok lázadási jelképe öregedő arcok kétségbeesett vészkiáltása a múlandósåg végett . Nevetséges mikor Spar ősz kasszás néni csuklóján friss nagy liliomok kutya portré látható meg állatorvosi rendelő diplomås fiatal NŐ pultosain jakuzák FÉRFI tetoválása hogy tarkótöl derékon karokig világít . Ez annyira giccses katyvasz hogy igénytelen kategória . Azt nem tudni milyen szakember vagy stb de gettó ne legyen az óvoda .
2019. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

5#

Neked pl. nincs tetoválásod mégis egy buta proli vagy. Ez van nincs mit tenni :(

2019. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

6, pacsi :)


Sajnálom, de hidd el, barom szülők mindenhol vannak. Drukkolok hogy mielőbb találj normális helyet, ahol max csak 1-2 gyöpös agyú szülő van.

2019. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem ismerem a konkrét szerződésed, de az ilyen munkahelyeken meg van szabva a "kultúrált megjelenés".

Na ebbe aztán minden IS, belefér. Perelhetsz, de nem hinném, hogy nyersz, ha mégis, 1 nap múlva találnak más okot és kirúgnak azért.


(Konkrétan tudok olyan esetet, amikor suliban a pszichológus csajt helyeztették át, mert fullos csaj volt, és túl sok fiú járt hozzá beszélgetni. Nem volt szex!!!)

2019. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Szerződésben nem nem volt beleírva a tetoválás, mikor felvettek direkt megkérdeztem, hogy nem zavarja őket? Nem lesz belőle baj? Azt mondták, hogy nem.


Erre tessék...beszéltem most az egyik volt kollegámmal, és mondta, hogy elmondták a gyerekeknek, hogy többet nem fogok menni, és többen is elkezdtek sírni a kisgyerekek közül. Nem értem a szülőket...

2019. máj. 2. 14:33
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Szerződésben nem nem volt beleírva a tetoválás, mikor felvettek direkt megkérdeztem, hogy nem zavarja őket? Nem lesz belőle baj? Azt mondták, hogy nem."


Nem az a lényeg, hogy mit mondtak, hanem, hogy mi van leírva!

HA nincs megjelenéssel/külsővel kapcsolatos kitétel, akkor perelhetsz.

2019. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!