Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerül nagyon nagyjábó...

Mennyibe kerül nagyon nagyjából egy 8-10centis tetoválás?

Figyelt kérdés
Egyszerű tetoválás
2019. máj. 6. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:

5-15 ezer kozott

5 az alja meg egy kis potty is annyitol kezdodik

2019. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. máj. 6. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahol én élek 2 ezerért

Oke ez falu.

2019. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én kisvárosban, Szalonban készülök varratni.

Egy db kis 6centis és egy 12 centis tetovalast. Azt mondták h kB 25 ezer lesz.

2019. máj. 6. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez általában egy a faktor + b faktor + c faktor dolog.


Mennyire finom, körülményes munka?

Milyen az elhelyezése? Arcra, kézre drágább lesz mint mondjuk vádlira.

Hol van a szalon? Ha sok az albérlet, kinn van a főutcán az felnyomja az árakat. Privát szalon is drágább, mert ott nincs besétálós...

Attól is függ az illető művész mennyire elismert/túlhájpolt/befutott/egoista. Sok esetben még egy szalonon belül is nagy különbség lehet.

Ha hiszed ha nem, attól is függ te mennyit hisztizel. Ha valaki hülyeségeket kér, "elfelejti" az időpontot, ugrál meg facetimeon vihog, huszadszorra nyúl hozzá a lefertőtlenített stencilhez, alkudozik, heti szinten támolyog be bebacva/drogozva akkor a legtöbb művésznek gyorsan elfogy a türelme...

Attól is függ ki milyen eszközöket használ, hány tű, hányféle tinta stb.

2019. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én egy normális életet élő anya vagyok tehát azt se tudom mi a face time. 😂😂És nem azért mert odivalu vagyok. Hanem mert facebookom sincs. :D
2019. máj. 7. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen korosztály képes normálisan és rosszul is viselkedni 😆


Az adott stúdió és művész árait vagy emailben vagy személyesen tudod megtudakolni.


Ezek után válassz egy olyan művészt akinek a munkái hasonlóak. Attól hogy valaki jó portrékban, még nem biztos, hogy egy geometrikus mandalát jól old meg. Azt figyeld ki milyen vonalvastagságot, színeket, témákat csinál általában. Pl ha finom légies virágokat akarsz akkor ne egy trad művészhez menj, mert ők batárvastag tűkhöz, markáns mintákhoz szoktak. Sokan vállalnak mindenfélét, de akkor is megvan az a kedvenc stílus, amiben igazán jók.


Jó ha viszel/csatolsz 2-5 referencia képet, nem másolni, csak hogy tudják mi az elképzelés, stílus stb.


Amit kérdezni kell, hogy mennyi a minimum díj, és mennyi az óránkénti. A referencia képek alapján be fogják tudni lőni hogy mennyi időt vesz igénybe az adott tetoválás.



(Csak hogy tudd, a FaceTimenak semmi köze a facebookhoz, olyan mint a skype, videóhívást lehet vele...)

2019. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kiválasztottam már azt, aki készíti majd. Több jó barátomnak és 2 rokonnak varrt már. Gyönyörűen dolgozik.

Higiénikus minden. Normális "srác"!

Kicsit félek a fájdalomtól és h hogy fog gyógyulni..

Lapockan lesz egy kB 12centis végül és egy 3-4centis csuklon.

Állítólag csuklonál befogok szrni!

Mit gondolsz?

2019. máj. 8. 14:21
 9/9 A kérdező kommentje:

Közben Leesett ám, hogy mi a facetime. :)

Már vittem neki mintát. A kisebb mintából kettőt, hogy tuti jó legyen az irány. Bár azt mondta, hogy szól ha megtervezte és egyeztetünk, variálhatok. A nagyobbrol csak egy mintát találtam. De azt is atbeszeltuk személyesen,mindent elmondott.


Annyit felejtettem el megkerdezni, hogy mivel lesz lapocka tetoválás is. Mit húzzak? Vagy lekell vennem a felsőm?

2019. máj. 8. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!