Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a jobb a tetoválás kezelésé...

Mi a jobb a tetoválás kezelésére, a Bepanthen, vagy a Tattoomed?

Figyelt kérdés
A tetoválóm azt mondta, a Bepanthen akkor jó, ha nincs más, de nem ajánlaná, mert egyáltalán nem arra való. Érdekelnének tapasztalatok.

2019. máj. 8. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Bepanthennel kezeltem a már meglevő tetoválásomat is a gyógyulás alatt, tökéletesen le gyógyult, semmi baja nem lett. Nekem a tetováló ajánlotta. A következőt, ami a héten fog elkészülni, ugyanezzel fogom kezelni.
2019. máj. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én kedden csinaltattam full combomra tetoválást. Ez már a sokadik tetoválás eddig mindig Bepanthenel kentem őket most megvettem a teljes termékcsaládot a Tattoomed-től (lemosó krém és már gyógyulás utáni testápoló) A lemosóját imádom a krém is egész jó, kevésbe zsíros mint a bepanthen, de jónak tűnit illetve szépen hámosít :) Éjszakára viszont bepanthennel kentem mivel egész éjjel gondoltam jobb ha a zsírosabb krém van rajt hizen éjszaka nem kelek fel csa azért h kenegessem :) Szóval egy szó mint száz, én nagyon ajánlom :)
2019. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Bepanthen 3vtizedek óta jól bevált az utókezelésre. A legfontosabb összetevője a dexpanthenol - ez segít gyorsabban regenerálni a sérült hámréteget - és ebben a kenőcsben van a legnagyobb arányban. Én a mai napig ezt ajánlom a vendégeimnek, leginkább a könnyű beszerezhetőség miatt, és a saját tetoválásaimat is Bepanthennel kezelem. Lemosáshoz sima dm-es antibakteriális szappant szoktam ajánlani, olcsó és jó.

A Tattoomed egyébként nagyon jó cucc, próbáltam már, nagyon tetszik hogy nem annyira zsíros az állaga, és szép volt a gyógyulás is.

A lényeg, hogy mindkettő működik, ha betartod a tetoválód javaslatát az utókezelésre, semmi gond nem lesz vele.

2019. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!