Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Tetoválás

A kérdés

Budapesten melyik tetoválót érdemes hasonló mintákkal keresni?

[link]

[link]

[link]

Azért is kérdezem mert többször láttam, hogy a tetoválónak megvan a saját stílusa amiben grafikákat és tetkókat csinál, de nem tudom a profik közül kinek nem baj egy festményt úgymond lemásolni.

jún. 9. 02:05  Privát üzenet  

A válasz

Ezek mind klasszikus festmények, nem egy tetováló saját stílusa (szóval nem azt kéred hogy legyen az illető Hannah Flowers), szóval ez szvsz nem a problémás másolás kategória.

Ami viszont baj, hogy ezek kicsik. Nem véletlen hogy ezek a teyoválók nem posztolnak gyógyulás utáni fotókat pl. 2-3 év múlva. Össze fog nőni a pitsába bizonymondomnéked. Kb. 3x ekkorába kéne...

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 19. 11:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Padlizsán és hasonló színű hajfestékek közül melyiket érdemes használni? Nektek melyik vált be?
Hol lehet Budapesten linkhez hasonló fazonú táskát venni? Hol érdemes keresni? Milyen boltokban?
Hol és kivel érdemes budapesten tetováltatni, ha a lentiekhez hasonló minimalista vonal tetoválást szeretnék? (többi lent)
H&M-be és hasonló helyekre mennyi időnként érdemes elmenni?
Hol találok ilyen vagy ehhez hasonló férfi farmert? Hol érdemes venni férfi farmert? . Nos a linket a két farmer típusról alulra linkelem be
Találtam egy órát ami nagyon tetszik, viszont drága és nem tudom érdemes e kiadni ennyi pénzt érte, más órát nem találtam hasonló kivitelben 40 ezer alatt és a véleményetekre...

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Tetoválás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!