Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkósok! Mikor döntötték el,...

Tetkósok! Mikor döntötték el, hogy tetkót akartok? És, hogy döntöttetek a mintáról?

Figyelt kérdés

Még csak 16 éves vagyok és álmodozok egy tetkóról és miután 18 lettem szeretnék is egy mintát. De mindig megfog az az érzés,hogy honnan fogom tudni,hogy melyik minta a nagy Ő és hajlandó leszek életemvégéig hordani.


Egyébként abban biztos vagyok,hogy olyan tetkót szeretnék ami szimbolizálja a családom és hogy nálunk nem csak a vérről szól.



2019. jún. 14. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Mi lesz, ha egy életre megutálod a családod?


Ebbe is gondolj bele.

2019. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Az elsőt 30 évesen varrattam magamra olyat aminek jelentése is van és nem csak jaj menő vagyok mert nekem is van. Azóta is csak olyan került rám, ami valamit jelent nekem. Én nagyon régóta akartam, de szerintem ehhez is fel kell nőni. Volt nekem is osztálytársam, aki középiskolaban megcsinaltatta a semmit nem ábrázoló valamit, mert hu de jó. Most meg szíve szerint leszedetne, hogy soha ne lássa.
2019. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
15 éves korom óta megvolt, hogy mit akarok. 21 voltam mikor rám került. A többi már gyorsabb folyamat volt 😀
2019. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Esetleg azt is leírjátok,hogy milyen mintátok vanes hol? :) Mennyire fájt amúgy?
2019. jún. 14. 20:27
 5/14 Metionin ***** válasza:
100%
Kb. 12 évesen, amikor először láttam szép igényesen kidolgozott tetkót. Azelőtt csak ilyen szar bekékült börtön stílusút láttam a faluban, bár a szomszédunk lányán volt egy rózsa amit nagyon menőnek tartottam. Akkor macskát szerettem volna :D Végül az első 27 évesen került rám, a második 28 évesen, a többi meg majd jön szép lassan ahogy ihlet és pénz lesz rá. Annyi bennük a közös hogy mind dotwork lesz és mindegyik az életem meghatározó dolgait szimbolizálja, pl. olvasmányélményhez, állathoz, országhoz köthető. A következőnek tervben lévő 2 is verset illetve a színházas múltamat fogja szimbolizálni és mindkettő állat lesz.
2019. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
15 éves korom óta szerettem volna. Eleinte sablon mintákat akartam, de hamar rájöttem hogy mi is a gond azokkal. 21 éves voltam, volt időpontom a tetóválóhoz, mire odaértem az utolsó, pillanatban másik mintát választottam. Nem bántam meg, nagyon szeretem és a legfőbb, hogy jelentése is van számomra
2019. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen csináltattam egy hennát és akkor fogalmazódott meg bennem, hogy nekem tetkó kell. Akkor még a derekamra szerettem volna egy nonfiguratív motívumot.

A szüleim nem engedték.

Aztán 15-16 évesen fogalmazódott meg bennem, hogy egy pici gyémántot szeretnék a csuklómra. Nagyon apás vagyok és ő mondogatta mindig, hogy én vagyok az ő csiszolatlan gyémántja.

Ez az ötlet már jobban tetszett az ősöknek, de azt mondták, hogy ha 18 éves koromig nem gondolom meg magam, akkor felvarrathatom.

Alig vártam, hogy 18 legyek. :)

Az egyetlen, amit elszúrtam, hogy rossz tetoválót választottam és nem olyan lett a tetkó, mint amit elképzeltem. Eddig nem foglalkoztam vele, de most közel 30 évesen át fogom javítattni egy igényes művésszel.

2019. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
48%
Az első az oldalamon van egy idézet,virág és madarak társaságában. A másik a labfejemen egy lánc a tesoim kezdőbetűivel, lakattal. Ez mindharmunknak van.
2019. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 $$$$$ ***** válasza:
100%
13 eves korom óra akaram tetkokat. 17 evesen csináltattam egyet. Most lassan 19 vagyok. Csinaltatok most még egyet. És még 8 at legalabb akarok. És a 8 bol 5 minta 13 éves korom ota ki van talalva XD. De nem sietem el. Raerek....
2019. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy Ő a hatamra a sok kis ő meg mindenhova mashova kerult :D egyepkent ne varrass szerintem 24-5eves korod elott
2019. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!