Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen színű tetoválásokat...

Milyen színű tetoválásokat javasolnátok?

Figyelt kérdés

Hülye kérdésnek hangzik, de furdall a kíváncsiság.

Még nem vagyok 18, de régóta tetszenek a tetoválások, 4 mintát már biztos magamra fogok varratni, mindegyik terv legalább 1 éves, a legrégebbi meg már 5 éve a fejemben van.

Viszont a színes és fekete-fehér tekintetében bajban vagyok.

Ugye tervezek egy pici mintát a fülem mögé, az fekete-fehér lesz.

Egy feliratot mell alá(igen, ez nem életbevágóan jelentőségteljes üzenetű, inkább valami ironikus poén jellegű), az is fekete lesz.

Ezenkívül tervezek vállra, és vádlira.

A váll tetkó színe valószínű fekete-fehér lesz végül, de szemezgetek a színesebb mintákkal is, és még nem igazán tudom, melyikben nézne ki jobban.

Ami a vádlimon lesz, az szeretném, ha színes lenne.

2 dolog merült fel bennem:

1. Ha az összes tetoválásom fekete-fehér színű lenne, hülyén nézne e ki 1 színes?

2. Az igaz, hogy, ha valakinek sötétebb a bőre, annak hanyagolnia kell a színesebb tetoválásokat? Alapból fehér/átlagos bőröm van, de mivel nem bírom a meleget, elég könnyen összeszedek egy kis kőműves barnaságot (karjaim, mellkasom, fejem barna, a többi részén fehér marad)

17/l



2019. jún. 19. 14:41
 1/6 A kérdező kommentje:

*a többi részen fehér maradok

(Auto correct átírta😑😅)

2019. jún. 19. 14:47
 2/6 anonim ***** válasza:

A legtöbben nem látják az összes tetoválást egy időben, meg aztán fekete mindenhez jó.

Én ezen nem izzadnék. Ameddig a te természetes tónusodhoz megy, meg azokhoz a színekhez amiket ruhaként szeretsz magadon...


A sötét bőrbe is lehet színt csak ésszel. Varrtam már afrikai, indiai, vietnámi klienst, nem volt semmi probléma. Pasztellt felejtsd el, meleg tónusú lilát válaszd és jő erős kontrasztot.

Bordók, narancssárgák, sötét türkizkék, vörös gyönyörű tud lenni.

A bőr ránő a tintára, szal világosabbat nem érdemes mint a te színed mert el fog tűnni...az orgona lila meg a sárga komplementere szóval ha a kettő keveredik akkor mocsáros szürkének fog hatni.

2019. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!😇

A pasztell színek nálam amúgy is ki vannak lőve, nem szeretem őket.

Élénkebb árnyalatokban gondolkodom. Ilyen kék, zöld, barna, türkiz, esetleg vörös színekben.

2019. jún. 20. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat en annak a hiva vagyok hogy ha valaki sok tetkot akar akkor vagy mind szines vagy mint fekete feher legyen :) legalabbis en eddigi 5 (vall, nyak, oldal,bord, alkar) tetkoim mind feketek es nekem nem tetszene igy mar egy szines :/ de igazabol a testilusodhoz ami illik :)
2019. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet, jó ha rendesen át van gondolva. Szal ne csak a tigris szemét színezd ki...az gáz.

2019. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!😇

2.válaszoló:

Igen, ez is egy vélemény, elég gyakori ráadásul. Pl nővérem is ezt mondja, én meg hezitálok. Igazából nem vagyok egy túlzottan rendezett személy, szerintem nem zavarnának magamon a különböző színvilágú tetkók, másokon se szoktak zavarni általában.

3 válaszoló:

Wow😯 ilyen megoldás eszembe se jutott. Bár láttam ilyet, hogy mondjuk az állat/ember egy bizonyos része (általában szeme/szája) színes. Ez a kép pl jól néz ki. A vállamra el tudom képzelni, hogy esetleg ilyesmi lesz a minta, a vádli meg teljesen színes.Legalábbis most effelé hajlok, aztán, ha 18 leszek, és megkerestem rá a pénzt, és megtaláltam a megfelelő szalont, akkor meglátom, hogy akarom.😇

2019. jún. 20. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!