Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen zene illik tetováló...

Milyen zene illik tetováló szalonba?

Figyelt kérdés

Nem akarunk semmi nyávogósat, szutyokpopot, de nem túl zúzós.


Klasszikus rock, metál, punk. Ötletek?

Már nagyon unjuk ami mindig szól 😆😆😆



2019. jún. 26. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hm, én akárhányszor mentem még fél füllel úgyis a saját muzsikámat hallgattam. ha még annyira se ismerőshöz mentem volna tetkót csináltatni, akkor mindkét fülemet bedugnám, szólhatna akármi.
2019. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 veterán vas ***** válasza:
59%

Hmmmm.

Mennyire lehet kreatív a munkájában az, aki az egész napos háttérzenét nagyon unja, de mégsem változtat rajta, hanem egy vadidegenektől várja a megoldást? :/

2019. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Drága barátom kreativitás egy dolog de attól ez még munkahely, megkérdezel egy grafimust, egy zenészt, egy smikest... azt köll csinálni amit a megrendelő kér.

Ez a különbség a professionális és a hobbiművész között.


Otthon mi is mind nagyon király elvont króm tigriseket rajzolunk, de melóba Bécikének köll a zsebóra rózsa salátával akkor az van azt kell szeretni és 10ből 9 esetben Bécinek nem fog tetszeni a világ legpengébb tigrise se.



TL,DR az hogy én mit akarok másodlagos, ez piackutatás 🤣🤣🤣

2019. jún. 26. 16:10
 4/11 Metionin ***** válasza:
81%
Szerintem nincs ilyen "illik", ami tetszik. Az én tetoválóm goára varr :D én otthon rajzolok (megrendelésre is) és ilyen modern dark klasszikus zenéket hallgatok közben mint pl. Peter Gundry. Még jó hogy nálam nem ül ott a megrendelő amíg készül a cucc :D
2019. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg amikor te rajzolsz az nem fáj a kedves kliensnek...Johnny Clasht szeretjük de melóba nem szerencsés, mert a Hurt második soránál már az ablakon ugrik ki az akire tetoválok 😜
2019. jún. 26. 17:15
 6/11 Metionin ***** válasza:
2019. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk van egy mondás, miszerint a vendég tehet be zenét. Otthon.

A mi stúdiónkban az megy, amit mi szeretünk. Mi dolgozunk és koncentrálunk, a vendég nyugodtan bedughatja a fülét, de én nem tudom, és nem is érzem ildomosnak ha dolgozom valakin.

Mi többnyire metalt hallgatunk vagy valami rockot, de van hogy synthwave szól egész nap. De dolgoztam olyan helyen, ahol a főnök egész nap deep house-t hallgatott, néha kínszenvedés volt xD

2019. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Berakod a sajat zenedet halkan es beszelgetsz a vendegeddel , ilyen egyszeru
2019. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tom Benko ***** válasza:
100%

Ami leginkább nyugtat, lazít, az a free jazz, ambient, stb... Lehetne mondjuk valami totál egzaltált punkrockot is tolni, de az extra koncentrációt igényelhet munka közben. Esetleg lehet még szimfonikus power metal is, de abból inkább a szimfonikus vég, mert különben megint leköt egy nagy szelet figyelmet.


Mondanám a funeral doomot vagy a drone-t is, azok viszont olyan tömény depressziót okoznak, hogy a vendég örül, ha megszabadul.

2019. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 xname válasza:
Szerintem a szinfonikus metál illene oda.
2019. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!