Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválógépnek mit...

Első tetoválógépnek mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Melyik fajtát ajánljátok, a tekercseset (coil) vagy a motrosat (rotary- nem vagyok biztos ezt hogy hívják magyarul)? Neten keresgettem, első gépnek olcsóbbat szeretnék. Találtam egy GMT márkájú tekercses gépet, neten nem találtam erröl a gyártóról semmit, ez kerülne 29.000ft-ba. Aztán egy Hummingbirdre is ráakadtam, ez rotary és 50.000ft. Nekem ez elég sok pénz, és ez még csak maga a gép ugye. Nemtudom melyik lenne jobb döntés.

2019. júl. 5. 12:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Egész pontosan Hummingbird V2.
2019. júl. 5. 12:40
 2/10 A kérdező kommentje:
Még olyan kérdés, hogy az árnyalást és a körvonalakat lehet ugyan azzal a géppel csinálni, vagy külön gép kell a kettőhöz?
2019. júl. 5. 12:42
 3/10 anonim ***** válasza:

milyen stílust szeretsz? ha ilyen kis pepecselõs dolgokat meg festeni akkor rotary. ( nedz, bishop, hummingbird, stingray, dragonfly)

ha vonalasat meg grafikákat akkor fõleg coil. (micky sharpz, sunskin, eikon)

hosszú távon kell mindkettõ.


minden tetováló határozott preferenciákkal rendelkezik, mindenkinek más a kedvence.

coilra esküszik az összes blackworker meg trados, de elsõre lehet nehéz lesz, jobban jársz ha egy rotaryval vagy microcoilal kezdessz ha gyenge a csuklód. hátránya még hogy könnyebb túl durvának lenni vele, hangos, de cserébe szét lehet szedni és lehet állitgatni.

rotary hátránya, hogy nehezebb vele vonalazni, nem sokat tudsz rajta állítgatni és ha valami elbacódik akkor az egész kuka. könnyebben manõverezhetõ ha ilyen miniatûr mütyüröket csinálsz.


random sżar sok van a neten, de szvsz ezeket hanyagold, érdemes 1-3 jóra beruházni.

én anno vettem pár random gagyit szórakozni, de pénzkidobás volt.

az ilyen killerbeeket meg cheyenne hawkokat még ne vegyél.

arra ügyelnék hogy mindenképp klasszikus tût használjon mert ezek a cartridges gépek tûi jóval drágábbak, elsõ körbe nem lesz költséghatékony.



ha teheted látogass el egy két conventionra, ott lehet õket futtatni mûbõrön meg dumálni a gyártóval.

liszenszet vigyél, mert tisztességes cég/mesterember enélkül szóba se áll veled.


azokat amiket ebayen meg wishen látsz egyszeri hülyéknek gyártják, és gyorsan szét is esnek. tisztességes gépet nem fogsz kapni hacsak nem vagy bejelentve.

aki tanít az mit ajánlott? a többiek a szalonban mivel dolgoznak?.

2019. júl. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja és még annyit, hogy ha nem kezdtél még el inaskodni, akkor ne barmolj otthon. a legtöbb helyen azonnal feketelistás leszel ha ez kiderül.
2019. júl. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egyébként nem inaskodok, soha nem volt a kezemben tetoválógép. Szeretek rajzolni, és nagyon megfogott ez hogy tetoválóművész legyek. Egypár éve jött az ötlet, de most tartok ott, hogy megvan rá a pénzem, és gyakorolgassak műbőrökön. Még tetoválásom sincs.
2019. júl. 7. 00:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szép gondolat de a mûbôr nem fog megtanítani a higéniára. rajtudás csak a szakma egyharmada.
2019. júl. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Utolso te mit pattogsz? Miert kell lenezonek lenni ugy hogy egy tok normalis kerdest tett fel az illeto?nem rad es egyelore nem is masra fog tetovalni hanem csak muborre, gyakorlaskepp amig nem tud egy szalonba elmenni es ott tovabb tagitani a tudaskoret ebben. Nem tudom te voltal e mar ugy hogy volt egy almod amit mindenkepp el akartal erni. Nekem is a tetovalas az es egyertelmu hogy legeloszor en is a gepet akarom beszerezni mert ha az megvan a tobbi mar egyszeru. De ha egy ilyen kerdes kiboritja a bilit akkor legkozelebb tekerj tovabb
2019. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves negyedik, ezt én nem lenézésből mondtam, puszta ténymegállapítás.


A műbőr vagy gyümölcs egynek jó, része a tanulási folyamatnak érdemben nem tanulsz meg tetoválni. Ez ráadásul nem az első lépcső, mert ahogy mondtam ez ráépül más ismeretekre.


A higénia az egész alapja, emiatt csinálunk egy csomó dolgot lépésről lépésre. Ha csak otthon kísérletezget valaki, egy csomó rossz szokást csontosít be, és utánna rohadt nehéz ezekről leszokni.


És komolyan mondtam hogy a higéniai alapismeret sokat fog segíteni. Menj el nyári munkára kórházba takarítónak, hentesnek, állatmenhelyre, idősek otthonába vagy fogyatékosok mellé önkéntesnek.


Ezek a melók habár sokszor megalázóak vagy megterhelőek, egyrészt adnak valami alap tréninget, és hozzászoksz hogy hogyan viselkedj kesztyűben, milyen az ha csuklóig vagy az (emberi) vérben és kevésbé leszel lesokkolva ha mondjuk berohamozik valaki a székben.


Gépet venni meg az inasok akkor szoktak ha kb már látni mi lesz belőlük. Ha túl korán ruházol be, lehet hogy valami olyat választassz ami nem felel meg az igényeidnek.

2019. júl. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*nem negyedik, hetedik. És neked is ezt ajánlanám, őszintén, saját tapasztalatból.
2019. júl. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a kerdes merult fel csak bennem miert az inas szot hasznalod:D

Amugy dolgoztam mar olyasmi helyen amiket felsoroltal, de talaltam mast ami tetszik es meg a profi tetovaloknal is tobbet keresek egy honapban

2019. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!