Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csukló környékén kinek mennyir...

Csukló környékén kinek mennyire fájt mikor készítették?

Figyelt kérdés

Melyik az a pont ahol jobban fájt?

Nekem az erdőn kilátszódnak az nem baj?



2019. júl. 8. 21:55
 1/6 anonim válasza:
64%
Mik látszódnak az erdőn?
2019. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első tetoválásom a bordámhoz került. Egész jól bírtam. Most a csuklómra tetováltattam, azt mondta a srác, hogy ha a bordámnál bírtam, akkor ezt is fogom, mert ez kevésbé fájdalmas. Hát nem. Nekem legalábbis. Egy kicsi mintáról van szó, negyed óra volt az egész, de azt hittem sosem lesz vége. Félidőnél annyira elzsibbadt, hogy már nem volt különösebben fájdalmas. De ez egyén függő is. Mondjuk nekem elég magas a fájdalomküszöböm, de nem ez nem esett jól, na. :)
2019. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem fáj , kissé kellemetlen annak, aki csontos ha olyan helyre kerül. nekem ott is van, feljebb is, nem vészes.
2019. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem erdőn akart lenni sajnos átírta a telefon és nem vettem észre..

Az ereim kicsit kilátszodnak a csuklomon.

2019. júl. 9. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ereidet kivasalni nem fogják, szóval ha ilyen kapcsolási rajzos geometrikus mandalát akarsz az nem biztos hogy jó ötlet.


A fájdalommal kapcsolatban meg mindenki egyedi, lelki állapottól, egészségügyi szitutól, táplálkozástól, életmódtól is függ ki hogy reagál.

2019. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A bokámon van már van egy tetoválás az nem fájt :)

Azért is érdeklődtem hogy kinek milyen volt a csuklóján..


Egy normális mintát szeretnék ami a macskákhoz kapcsolódik..

2019. júl. 12. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!