Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Hogyan ismerkedhetnék meg menő emberekkel?

Figyelt kérdés
Szegeden hova járnak a 13-15 éves menő fiúk?Hol tudnék velük megismerkedni?Tippek hogyan ismerkedjek?Konditerembe hogyan szólítsak le egy fiút?Lécci segítsetek angyon szeretnék emnő helyes fiú ismerősöket szerezni!!!

2012. dec. 12. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de ez szánalmas, ha lány vagy ha nem.

Ha pasit akarsz, akkor inkább vmi normálisabb fiút keressél és ne a menőket, mert megbízhatatlanok.

2012. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bumbi02 ***** válasza:

Konditeremben hogy szólíts le fiúkat?


Elnézést Uram,...

2012. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vannak ott velem egy idősek is !!!!!!!!!!!!
2012. dec. 12. 19:16
 4/10 bumbi02 ***** válasza:
54%

Akkor esetleg:


Szia! Nyelvtantanárt keresek, nem ismersz egyet?

2012. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Én speciel kib*szott menő vagyok, ráadásul szegedi is. XD


Amúgy mikor nincs hideg menj ki hétvégén este Tiszapartra. Ott piál a sok menő gyerek.

2012. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot xd

Am h hívnak?

2012. dec. 13. 13:36
 7/10 anonim válasza:
a lakcímemet is leírjam ugye? :D
2012. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

A menő fiúk arra járnak, amerre épp az útjuk viszi őket. Így például boltba, WC-re, buszmegállóba, gyakorlatilag bármerre. Hisz épp ezért menők, mert nem állnak, hanem helyváltoztató mozgásban vannak.

Szerencsés lány vagy, mert nagyon sok elvárásodnak megfelelő sráccal találkozhatsz. Csak kimész az utcára, és ha éppen megy, akkor repülj rá!

A megszólításnál ajánlanám neked, a "Szia! Képzeld, éppen megyek valahova, látom Te is." mondatot, mert ebből már leszűrheti, hogy mindketten menők vagytok, és felfedezi ezáltal első közös tulajdonságotokat. Ez már egy pozitív első lépésként értékelhető.


4!/N(őstény)

2012. dec. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Látom régi kérdes, de muszáj válaszolnom:dd eddig a menő fiuk tetszettek ( amugy szegedi vagyok lány és 15éves) és ugy megszívtam hogy hihetetlen, sokkal többet ér egy normális fiú mint egy beképzelt páwa, hidd el.:) tapsztalatból mondom... Akkora hülyét csináltam magamból és bánom az egészet... Szoval szerintem inkább a normális fiúk között keresgélj:)
2013. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is Szegedi vagyok és vannak vagány fiú ismerőseim és egyáltalán nem páwák és úgy gondolják, hogy csak a buták a beképzeltek. Viszont nagyrészük már elköltözött.
2013. jún. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!