Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A randiguru c. film bevezető...

A randiguru c. film bevezető monológjáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

tudom önmagában ez megint csak egy Hollywoodi mese na de mégis van benne némi igazság?


Nincs az a nő,

aki úgy kezdené a napot, hogy:


"Remélem, ma nem csavarják el a fejemet."

Helyette azt mondja:

"Szükségem van szabadságra",


vagy "kell egy kis mozgástér".


De a kedvencem:


"Most minden energiámat

a munkámba fektetem. "


Elhiszitek? Ő sem.


Tudjátok, miért?

Mert hazudik. Ez ilyen egyszerű.


Világos? Átver.


Dehogy vágyik szabadságra,

és épp elég mozgástere van.


Lehet, hogy munkamániás,


de mégis arra céloz: "Kopj le".


Esetleg: "Nyomulj jobban, te balfék."


Akkor most melyik?


Az emberi kommunikáció 60%-a testbeszéd.


Gesztusnyelv.


30% a hanghordozás.


Vagyis a mondanivalónk 90%-a...

nem a szánkból jön.


Egy ilyen helyes lány...

inkább blöfföl, minthogy megbántson. (blöfföl: azaz tesztel)


Nincs más választása, mert nem ismer.



2013. febr. 21. 18:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Van benne igazság igen :)
2013. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
igen.
2013. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igaz. Amióta tudatosan alkalmazom a testbeszédet minden változott. A hangomon nem tudok változtatni így azt nem tudom befolyásolni ,de a testbeszéd 1000%ra bejött
2013. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
a nemeteket leírnátok,köszi :)
2013. febr. 21. 18:15
 5/26 anonim ***** válasza:

Első voltam

23/N

2013. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én ebből egy szót sem értek.
2013. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így van sok nőnél. Én egy tipikus ilyen eset vagyok, ezért tudom felettébb összezavarni a férfiakat. Nem szándékosan teszem, de ez egyféle menekülőopció - amikor mennekülnék és be is adnám a derekam, csak félek a csalódástól.

Amúgy az egyik kedvenc filmem - lehet pont ezért.


(nő)

2013. febr. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Most mit nem értesz egyébként? Elmagyarázzam?

Tök egyértelmű. Pl. amikor tetszik egy férfi, akkor nem azt mondom, hogy "Remélem, ma nem csavarják el a fejemet." - pedig ezt szeretném, hanem azt, hogy "Szükségem van szabadságra",


Vagy élő példa volt (ugyan nem munkára fogtam),hogy ezt mondtam: "Most minden energiámat

a munkámba fektetem. " De ez nem igaz. Max. csak le akarom kötni magam a munkával és közben azt akarom, hogy teperjen utánam. Élesen ellentmondk önmagamnak olykor.


VAgy mondok egy olyat ami nem volt a Randiguruba, viszont én mondtam mostanában, hogy "én nem is lennék jó neki, mert ...." és megindokoltam, ami persze igaz is, de a FENÉBE! Igazából azt akartam mondani, hogy tök jól kiegészítenénk egymást és kölcsönösen tudnánk támogatni.


Szóval hozzám egy női szótár sem elég... és biztos vagyok benne, hogy vannak még ilyen nők. Habár a mai fiatalok között már lehet nincs ennyire ilyen, aki ennyire maga ellen beszél, mikor odavan a férfiért.


36L

2013. febr. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
És miért csinálod ezt?
2013. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Miért? Erre nehéz megadni a választ. Jelen esetben például azért, mert bizonytalan vagyok a másik fél érzéseiben és úgy érzem, hogyha ilyet mondok, akkor "szükségtelenül" nem adom ki magam. Persze azóta is és általában közvetlen utána már meg is bánom, hogy ilyet mondok.

Ezért jó az a férfi, aki jól tud olvasni nonverbális jelekből, mert vannak jelzések, amiket nem lehet megjátszani. Hátránya: mint például jelen esetben is, hogy a férfi valószínűleg ezért nem hív randira, mert bizonytalan velem szembe, hogy én mit is akarok pontosan. Ezt hívják öngólnak. Éppen azon töröm a fejem, hogy vagy lemondok róla és nem viszonzom, amikor szemez, néz, mosolyog, szemöldököt felhúz stb..., vagy muszáj lesz tudtára adnom, hogy bejön nekem. ---> gáz hogy egyiket se tudom meglépni! Muszáj mindig néznem, főképp ha ő figyel - és furamód nem is zavartatom emiatt magam, hogy mp-ig nézzük egymást, viszont szavakba se tudom ölteni. Teljesen mást mondok, mint amit érzek.

Kerek-perec kellene megkérdezni. Akkor nem kertelnék. Csak hát ő nem egy nagymenő, csajokramászó férfi.

2013. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!