Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A barátkeresés szórólappal...

A barátkeresés szórólappal működhet?

Figyelt kérdés

comedycentral-hu.mtvnimages.com/images/articles/vicces-aprok-91.jpg

Ilyen, letéphető formában kiragasztva néhány helyre. Szöveg kb. ennyi lenne: Ismerkednék/barátkoznék, nem, életkor és valamilyen elérhetőség. Tegyük fel, hogy nincsenek barátaid. Keresnél vagy hátsó szándékot sejtenél mögötte?



2013. ápr. 9. 00:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Most képzeld el, hány pedofil, pszichopata, aberrált, betörő, Jehova tanúja, szcientológus, stb. kapna kapva az alkalmon, hogy megtudhatja az elérhetőségeidet. Én nem kockáztatnám.
2013. ápr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos ez így nem működne.

Kis hazánkban nem működne.


AMúgy mi az érdeklődési köröd? Milyen barátot szeretnél? Nem írnál rám privátban? Tök kiváncsi lettem.

2013. ápr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1., számból vetted ki a szót :)
2013. ápr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

sztem is hagyd, mert megkeresnek az emberrablók:O

inkább élőben ismerkedj. ülj be vhova, hívj meg vkit egy italra.

2013. ápr. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem inkább keress más módot erre,mert nagy mák kéne,hogy tényleg normális ember/barát hívjon fel.
2013. ápr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

1es,kissé bizalmatlan vagy...

Sajnos sokan ilyenek,mint az első...

De szerintem az ismerkedés maradjon személyes.

2013. ápr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Az első válaszoló egy már-már betegesen paranoiás állat!


Ezért is értek egyet vele, hiszen igaza van...

Illetve még annyit, én a magan részéről, elgondolkodnék, nem-e egy rablóbanda tagja vagy, akik a szomszéd sarkon nézik, van-e olyan barom, aki a szórólap letépése után rögtön a telefonjáért nyúl. Vagy így akarjátok lenyomozni mások számát, hogy aztán az életét feltérképezve kipakolhassátok a lakhelyét. Esetleg szervkereskedők vagytok, ki tudja?

Ha netán mégsem szólalna meg ama belső vészcsengő, lehet, hogy felkeresnélek. De ha randiznánk, tuti, hogy nyomon követném minden rezzenésed, és úgy alakítanám a dolgokat, hogy ne kerülhessek veszélybe. Sőt... Tán bizonyos keretek között meg is félemlítenélek valahogyan, csak hogy elvegyem a kedved bárminemű hátsó szándéktól.

2013. ápr. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az óriásplakát jobb lenne.

Komolyan,nem hülyéskedek,mert arra nem adna ki pénzt egy rabló.

2013. ápr. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#1 - Lenne egy külön erre a célra fenntartott e-mail címem. Írhat oda aki akar, csak az értelmesekkel foglalkozok úgy is, a hittérítők meg hasonlóak üzeneteit figyelmen kívül hagyom.

#3 - Nálam sok ismerkedési forma nem, vagy már nem jöhet szóba. Élőben iskola, munkahely, könyvtár (ki jár ide ismerkedni...), sem játszik. Az utcán leszólításról vegyesek a vélemények. Interneten mindenki messze lakik és unom a hosszú levelezéseket, találkozás meg semmi. Nem az olyan embereket keresem akik tele vannak barátokkal, hanem azokat akiknek nincsenek barátai. Nem tudom hol lehet őket megtalálni.

#2 - Ha megírod a lakóhelyed privátban, válaszolok egy nemmel mert messze laksz és mert "unom a hosszú levelezéseket". Vagy 2 ember van most is aki választ vár, de hiába. Unok már csak levelezni.

#7 - Basszus, most lebuktam. :D Honnan tudtad? Viccen kívül nincs ilyen szándékom.

2013. ápr. 9. 01:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Inkább már akkor ezen az oldalon keressél barátokat
2013. ápr. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!