Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudnak a lányok...

Miért nem tudnak a lányok kultúráltan visszautasítani? (28/F)

Figyelt kérdés

Munkahelyen megismertem egy lányt, azt hittem, a szimpatikusság kölcsönös, de nem. Az egyik meghívásomra kaptam egy semmitmondó, de lényegében "bocs, de nem" tartalmú üzenetet. Tiszta sor, nincs is ezzel gond.

Azóta kerül, pedig semmilyen további nyomulást nem mutatok, de köszönni is csak akkor hajlandó, ha szinte össze nem ütközünk a folyosón. Vagy eddig reggeli vásárlás közben mindig összefutottunk a pékségben, mert ugyanakkor kezdjük a munkát, de azóta nincsen ilyen.

Miért? Már én kezdem magam kellemetlenül érezni, hogy egyáltalán nyitni mertem.

És akkor a lányok meg vannak lepődve, hogy a fiúk egyre félénkebbek, és lassan nekik kell kezdeményezni. Hát ezért.


(És én még jobban jártam, nem egy havertől hallom, hogy a lány gondosan meg is alázza őket, vagy éppen ráküldi a pasiját, hogy akár fizikai erőszakkal térítse jobb belátásra.)


Miért nem elég egy szimpla "nem", és minden menne tovább a maga megszokott szürkeségében?



2013. máj. 20. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Milyen egy jó visszautasítás? de most komolyan?


Egyébként ezért nem szerencsés olyannal kezdeni, akivel rendszeresen találkozol...

2013. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát ehhez nagy ész kell, hogy kitaláld. Valószínűleg kellemetlenül érzi magát és bűntudata van ezért kerül. Nem olyan egyszerű ám visszautasítani valakit, és a legtöbb fiú nem képes ezt elviselni ő meg gondolom inkább óvatos.
2013. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Mert a lányok hihetetlenül hülyék ahhoz, hogy őszinték és egyenesek legyenek. Ahelyett, hogy megmondanák, hogy "nem vagy az esetem, soha nem fogok veled összejönni", leráznak téged egy hülye indokkal, aminek semmi köze nincs a valósághoz. Aztán, ha félreérted, persze, hogy te vagy a hibás.


Szokj hozzá.

2013. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Saját magadnak komplikálod túl.


"egy semmitmondó, de lényegében "bocs, de nem" tartalmú üzenetet."


"Miért nem elég egy szimpla "nem", és minden menne tovább a maga megszokott szürkeségében?"


Pont ezt csinálja... Nem ártana figyelni, mit írsz.

2013. máj. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Különben meg mindentől függetlenül, akármelyik embernek joga van úgy dönteni, hogy ezentúl nem akar veled találkozni és kerül, szóval nem tudom miért vagy felháborodva.
2013. máj. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Hát ha rám küldené valamelyik p1csa a pasiját emiatt, akkor tuti nyakon szúrnám.
2013. máj. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
23:38-al tökéletesen egyetértek. Nemet mondott, szépen. ő kedvelt, mint egy havert, most pedig hogy tudja, te többet szerettél volna, kellemetlennek érzi a szitut. Ennyi.
2013. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Megírta neked a csaj, hogy nem, és nem volt bunkó. Lehet, hogy bűntudata van most emiatt,és nem akar a szemedbe nézni. Szerintem ez egy kulturált visszautasítás.


Korántsem ugyanaz a kategória, mint ami a haverokkal történt. Na, az már tényleg gáz volt a lány részéről.


17/L

2013. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a lányok hihetetlenül hülyék ahhoz, hogy őszinték és egyenesek legyenek."A csaj megmondta hogy nem,tanulj meg olvasni.

Amúgy nem kell sok ész hozzá,zavarban van,kellemetlenül érzi magát és nem tudja hogy hogyan kezelje a helyzetet.

2013. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#5, nem vagyok felháborodva, pont ez az, hogy tudomásul vettem. Nem nyomulok, nem írogatok, nem botlok bele "véletlenül" újra meg újra a cég azon részén, ahol ő dolgozik. (Még közvetlen kollégák sem vagyunk.) Nem akarok vele haverkodni, tényleg, mint nő érdekelt volna. De ha nem, nem.

De ha most sétálok a folyosón , én érzem magam rosszul, ráköszönjek, avagy ne? Észrevegyem, vagy kezeljem tök vadidegenként?

2013. máj. 20. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!