Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ítélkeznek a nők kép...

Miért ítélkeznek a nők kép alapján? Nem a személyes találkozón dől el a dolog, hogy milyen az ember? Miért nem adnak esélyt se a személyes találkozóra ezek a lányok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor, mikor küldök egy képet interneten keresztül, már az alapján kialakítják a véleményt és lekoptatnak. Valóban egy kép alapján meglehet ítélni az embert. Mert szerintem egy internetes kép alapján, nem lehet eldönteni, hogy milyen az az ember, azaz csak személyes találkozónál látod a stílusát, kisugárzását, mosolyát, közelségét stb., amik szerintem a legfontosabbak egy párkapcsolatnál
2013. máj. 24. 14:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Unalmas mááááár!
2013. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4%
Fogadd el, hogy a nőknek a látvány a legfontosabb. Az a belépő. Ha az nem stimmel, akkor semmi sem stimmel. A bensőd csak akkor válik érdekessé, ha az arcod átment a vizsgán. A nők felszinesek. Változtatni nem tudunk rajtuk.
2013. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Te elmennél pl. egy szőke nővel randizni, ha utálod a szőkéket?
2013. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

1) Ne keresd olyan nők társaságát, akik kép alapján ítélnek meg.

2) Olyan sok üzenetet/ajánlatot kapnak, van miből szelektálni.

2013. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Itt is bukik el a monoton szövegük: ''először a belső utána a külsp'' Pedig egy kép az aztán ha 30%-ban mutatja a valóságot. Hányszor láttam én ''fullos'' csajt képen, mikor meg megláttam élőbe nem hittem el hogy az ő. :D
2013. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A külső mindig is fontos volt/lesz.

Nem érdemes mutogatni mert mi férfiak is felszínesek vagyunk.

Mert te is rögtön a külsővel jössz.

Amúgy sem ismerkednél olyannal aki nem tetszik nem de?!Nehéz ezt elfogadni?

2013. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

3-as Persze!

Legjobb kapcsolatomnál a nő totál nem volt az esetem, baromira fiús volt, nagyon nem tetszett, de első randin egyszerűen kezdtem megszeretni mosolyát, stílusát és mikor elváltunk nagyon kezdett hiányozni, boldog 5 éves kapcsolat lett belőle.

2013. máj. 24. 14:08
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ezért. Nézd csak!

Semennyire se legyen telt a csaj, legyen tökéletes külsője, különben nem esik bele a "dugható" kategóriába.

Ilyen elvárásokkal, mint amik a paliknak vannak általában, meg amilyen csupasz nős képeket osztanak meg világ f**zára FB-on szerintem mi is megengedhetjük magunknak, hogy növeljünk az elvárásainkon.


17/L

2013. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
2013. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja-ja, a külső az első számú szűrő az internetes ismerkedésnél, máskülönben folyton randira járkálhatnánk hogy kiderüljön, jobb-e a belső mint a külső... :) Szerintem aki külsőleg nem annyira jó, az inkább élőben próbáljon ismerkedni, mert a neten egyből kiszelektálják, még mielőtt levelezgetésbe kezdhetnének...
2013. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!