Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még olyan lányok, akik...

Vannak még olyan lányok, akik nem nézik le azokaz a fiúkat, akik a mezőgazdaságban próbálnak érvényesülni?

Figyelt kérdés
Vagy manapság csak a jólmenő állással rendelkező fiúk a menők?
2013. máj. 27. 05:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj a mezőgazdaságban érvényesülni próbáló lányokkal és több sikered lesz valószínűleg.
2013. máj. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a mezőgazdaságban keresne nőket akkor marha nehéz dolga lenne,nők aligha választják az ilyen irányt.
2013. máj. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hol keressen szerencsétlen? Egyetemen?

"Szia, Jani vagyok, van egy traktorom meg három tehenem!"

Álomférfi.

2013. máj. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én egyáltalán nem nézem le őket!

Sőt,vannak nagyon jó barátaim akik ezzel foglalkoznak.Traktoroznak,szántanak,vetnet,aratnak,gondozzák az állatokat.Nincs ebben semmi kivetni való.Az én párom is pénteken volt Bábolnál traktor kiállításon,pedig köze nincs a dolgokhoz,csak érdekli.

Egyébként néha többre becsülendő egy gazdálkodó ember,mint egy irodában ülő sznob.

21L :)

2013. máj. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden ilyen dolog azon múlik, hogyan tálalod, és hogy TE milyen vagy ettől függetlenül. Van egy cimborám, akinek többnyire teljesen üres a zsebe, alkalmi munkákból él, illetve egy íjkészítő kisiparos műhelyében dolgozik. Ha valaki kérdésére megmondta, hogy íjkészítéssel foglalkozik, akkor mindig kínos szemforgatás lett a válasz, és ha nővel való ismerkedésről volt szó, gyorsan lepattintották. Ezután már úgy mondta, hogy extra minőségű íjakat készít, nyugati exportra (így is van) így már persze tuti siker volt. Mindkét fele 100%-ban igaz volt, csak nem mindegy, hogy egy poros műhelyben dolgozó szakmunkást látnak, vagy egy ambiciózus, komoly szakembert.


A mezőgazdaság is tök ilyen: ha rosszul kommunikálod le, akkor egy trágyaszagú, kulturálatlan parasztot látnak majd benned, aki szakadt göncökben jár, fél a betonon, a csajok terén csak a tehenekhez ért és a múlt században él. Ha rosszul tálalod, te leszel a társadalom számkivetettje, a létra legalja, maga a reménytelenség.


Ellenben megfelelő tálalással te leszel az igazi kemény arc, aki a saját birtokát akarja igazgatni, a semmi közepén is megél és nem ijed meg még egy nyolcmázsás bikától sem. Ha megfelelően építed fel a dolgot, különleges leszel akit emlegetnek majd, te leszel a függetlenség és önállóság szimbóluma, a társadalmat élelmező kemény csávó, aki ha nem szarik, akkor az úr sem eszik.


Persze ezek közül egyik sem igaz és mégis mindkettő az. A megfelelő tálalás a jó oldalát hangsúlyozza a választásnak. Ha amúgy a megjelenésed, az értelmi szinted és a felfogásod nem a tanyasi sztereotípiákat támasztja alá, ezen kívül látszik, hogy van tele vagy ambíciókkal, határozott vagy, akkor szerintem ez nem akadály a csajoknál. Ha kőkemény tájszólással közlöd, hogy te agrármérnök akarsz lenni, és az érdeklődési köröd kimerül a traktoroknál és a bociknál, akkor formalinba teheted a farkadat, mert a lányok sikítva menekülnek majd előled.

2013. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én mezőgazdasági szakközép iskolába akartam menni. Engem kifejezetten érdekel a mezőgazdaság. És számomra nem az a lényeg, hogy mivel foglalkozik egy fiú hanem az a lényeg milyen ember. Lehet egy bankár nagyon jó ember, de lehet nagyon rossz ember is úgyan így az összes többi állásban dolgozó ember és ez minden emberre vonatkozik. 16/L
2013. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez megint általánosítás! Én pl. nem nézek le egy fiút se amíg igenis tisztességesen megdolgozik a pénzéért !
2013. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!