Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is észrevettétek, hogy a...

Ti is észrevettétek, hogy a mai lányok eléggé közömbösek ismerkedés terén, tehát elvárják hogy érdeklődj, kérdez, de ők nem kérdeznek semmit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
You don't say?
2013. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt csak veled csinálják így:D
2013. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Ez az átkozott facebook miatt van, bár ne lenne! Ha megszűnne újra mosolyognának árm szép lányok az utcán, mint pár éve, amikor mgé csak myvip volt és azt nem használták ilyen beteges szinten, mint ezt a f@szbuk sz@rságot.
2013. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha netes ismerkedésre gondolsz, akkor jelzem, hogy a kérdezz-felelek játék az nem beszélgetés. Én gépiesen válaszolgatok, ha kérdezgetnek, de már magamban le is írom az illetőt. Sokkal jobb, ha feldob egy témát, amiről TÉNYLEG lehet beszélgetni, spontán alakul a dolog, és menet közben úgyis kiderül minden, sőt, még több is, mintha kérdéseket tennénk fel oda-vissza. Szóval próbálj meg inkább BESZÉLGETNI és ne kérdezgetni!
2013. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ó, itt vagy én tegnapi 83%-osom! Már a stílusodból rád ismertem, aztán megláttam a 83-as számot! ;)

A te elégedetlened :)

2013. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én azért,mert rögtön dugni akarok
2013. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
# 6 Örülök, elégedetlenke, de hidd el, ha az első randim összejön, anyád lehetnék! :P
2013. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mért, hány évesnek tetszik lenni néni? ;)
2013. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hülyeség. Én csak akkor nem érdeklődök,kérdezősködök a fiútól, ha nem akarok tőle semmit. ha bejön nekem a srác,akkor érdeklődöm iránta,nagyon is...
2013. máj. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!