Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kell (jól) flörtölni?...

Hogy kell (jól) flörtölni? Hogy kell ezt pontosan csinálni? (Azt mondják egy fiúról, h bejövök neki, és ki akarom deríteni, h tényleg-e, és ehhez javasolták a flörtöt. )

Figyelt kérdés

Köszi :)


14/L



2013. máj. 29. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy jó beszélőke.
2013. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minnél inkább próbálod a tudtára adni hogy bejön neked. Mondjuk nem is tudom... MONDJUk megmondod neki????????

Csak nekem jut eszembe ien irdatlan nagy hülyeség?

2013. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Máté1999 válasza:
Nem csak flörttel lehet a tudtára adni, hogy érdekel, de a lényege az, hogy egyrészt bókolsz, aztán de ezek tényleg csak példák, mert leginkább a helyzetben kell tudnod hogy mit csinálj, de lehet mondjuk FELTÉTELES módban hülyéskedni kettőtök között lévő dolgokról, de az a baj, hogy ezt nem lehet elmagyarázni, a lényeg az hogy "kirívóan" hozd szóba a témát kettőtök között. De tényleg nem nagyon tudom elmagyarázni. Am megértem hogy miért nem akarod megmondani neki, de egyébként mondogathatsz neki dolgokat, ami esetleg arra utal, hogy azt akarod, hívjon el randira, stb.
2013. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!