Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne értelme belekezdeni?

Lenne értelme belekezdeni?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég óta jönnek a falunkba színjátszósok,és szerepelhetünk velük.Tegnap volt velük a 2. szereplésünk,és jött egy fiú,aki az elsőn nem volt ott. Egész helyes volt,csak 18 éves.Néha amikor ránéztem,olyan volt,mintha ő is engem nézne.Jó,nem mintha egyáltalán nem nézhetne rám. Szóval,egész nap próbáltunk 6 órán keresztül,és a szereplés előtt öltözött át,minden lány őt bámulta,csak én álltam odébb,mert nem akartam pofátlan lenni,meg alapból se volt gusztusom beleszállni a nyáladzásba.Lement a jelenet amikor szerepelnünk kellett,és beült az öltözőbe. Oda rohantak mellé a lányok,és nyaliztak neki.Hallottam,amikor azt mondta,hogy 3-4 év múlva hívhattok.Gusztustalan módon játszották neki a fejüket,nyaltak neki.Nekem már majd szétrobbant a fejem a röhögcséléstől,nyalizástól,és kimentem levegőzni.Mire visszamentem,nem is volt már ott,bár nem csodálom,amit műveltek vele. Utána is néha mintha rám nézett volna,de nem ez a lényeg.Szereplés vége óta beszélek vele facebook-on,és eléggé rendes.Felvetettem neki ma a témát,hogy hogyan nyaltak neki stb. És erre azt írta,hogy nyalhatnak,mert neki inkább a vele egy idősek,vagy az idősebbek jönnek be. Barátnőm folyamatosan áradozik,hogy milyen helyes stb,de én olyankor rávágom,hogy szerintem csak átlagos.Mert ugye mivel már említettem,nem akarok beleszállni ebbe a nyáladzásba. Tudom,hogy most jönni fog a fejleszedés,hogy 15 évesen ne akarjak semmit tőle. De ehhez még fűznék valamit.Magamról.13 évesen volt az első barátom (2 évig). Nem akarok felvágni,meg semmi,kérlek ne értsetek félre,de lett volna lehetőségem szert tenni több fiúra is. De nem akartam.Tudtam,hogy még nem vagyok érett erre,és nem akartam követni a korombeli tini lányokat.. Ha bármikor is megtetszett valaki,az mindig idősebb volt minimum 2 évvel.Sajnos arról nem tehetek,hogy nem a korombeli 20 kilós kis páva gyerekek jönnek be,hanem az érettebb,normális kinézetű fiúk.Meg is értem,hogy nem kell nekik egy 15 éves kislány. Ezzel az egésszel azt akartam elmondani magamról,hogy nem megdu**tni akarom magam (semmiféleképpen),hanem szeretnék belekóstolni a dolgokba,de nem úgy,mint egy öntudatlan tini p*csa. Szerintetek semmiféleképpen nem tudnám el érni,hogy ne úgy tekintsen rám,mint egy kis mai napi tinire,hanem észrevegye,hogy én messze nem vagyok olyan? Nagyon aranyos fiú,helyes,sármos és sorolhatnám még.. Lehetséges,hogy valaha érezzen irántam akár egy kis szikrányi "tetszést" is? Nagyon szépen köszönöm előre a normális válaszokat.

2013. jún. 2. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha megmutatod neki hogy értelmes lány vagy,talán figyelembe vesz!
2013. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!