Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen oldalon (nem társkereső...

Milyen oldalon (nem társkereső) tudok 23-28 éves értelmes lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 14:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
milyen célból?
2013. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Facebook.
2013. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Igazándiból sehol.


Hacsak nem vagy pro arc aki ki tudja válogatni a hülyék közül azt a pár értelmest (100ból ha 3 ilyen van)

2013. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Értelmes lányokkal? Sok sikert uram, tűt keresel a szénakazalban.
2013. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
mondjuk itt??!
2013. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ilyen márpedig kéremszépen nemlétezik. Nem csak oldalakon, sehol.
2013. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de értelmes pasi se nagyon van!
2013. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"Hát bocsi, de értelmes pasi se nagyon van!"


Még mindig több van, mint értelmes szingli nő. Csak természetesen, nem felelnek meg az igényeidnek, mert baromi nehéz egyszerre jóképűnek, pénzesnek, és nagypofájúnak lenni.

2013. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Fuuuhh azért ez erős gyerekek....ne általánosítsunk!!! Mindkét nemben megtalálható ez is az is...-.-" Amúgy meg relatív, hogy kinek mi a normális és értelmes...:P Aki így általánosít az gondoljon már bele, h miért nem talál értelmes lányt....(elárulom pont emiatt a hozzáállás miatt) 22/L
2013. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"Aki így általánosít az gondoljon már bele, h miért nem talál értelmes lányt...."


Drága hölgyem, a logikát te is szépen lehúztad a wc-n. Az ilyen, "normális nők nincsenek" típusú hozzászólások, általában hosszú-hosszú évek csalódásainak, sikertelenségeinek, elutasításainak az eredményei. Pár évvel ezelőtt eszembe sem jutott volna általánosítani, lelkesen kerestem, egy kedves, és normális lányt. Aztán amikor sokadszorra lettem elküldve, megalázva, kihasználva egyébként teljesen normálisnak tűnő nem plázacica lányok által, és amikor már megszámlálhatatlanul sok egyébként értelmes, lányt láttam, ostoba, primitív, bunkó suttyó mellett, akkor kezdett megfogalmazni bennem a gondolat, hogy lehet, hogy mégsem én vagyok a hülye. Lehet, hogy mégsem bennem van a hiba, hanem a drága hölgyek mentalitásával, értékrendjével, és világhoz történő hozzáállásával vannak kurv@ nagy problémák. Ok-okozat nem azért nem találunk normális lányt, mert általánosítunk, pláne, hogy ez sok embernél, csak erre az oldalra korlátozódik, hanem azért általánosítunk, mert nem találunk normális lányt, mert gyakorlatilag 10 lányból jó ha egy normális, és nem ostoba, egoista, elkényeztetett, felszínes, liberalista liba. Ó és annak az egynek általában van egy szintén teljesen normális barátja.

2013. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!