Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek bejön a körszak...

Lányok! Nektek bejön a körszakáll a fiúkon? Vagy csak simán bajusz, borosta, teljes szakáll? Kinek mi? Kort is írjatok! 25/f

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
van akinek jól áll a kszakáll. A bajuszt azt én speciel nem szeretem, a borosta a legtöbb pasinak jól áll, a teljes szakállt szintén nem szeretem. 31N
2013. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

nekem a borosta jön be legjobban...csak kár, hogy a korosztályomban lévő fiúk vagy leborotválják, vagy nem, mert nincs mit..

kor

2013. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Körszakáll tetszetős. A szakáll is. A bajusz kizárva. A borosta, pajesz jöhet. 27N
2013. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
a körszakál jó bár az nem ál jól mindenkinek viszont a borosta hátaz is jó de az sem áll jól akárkinek a bajusz meg undorító
2013. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A borostát imádom!!! A körszakáll jöhet, de csak akkor, ha rövidre van vágva. A szakáll és a bajusz engem taszít. Bocsánat!!!
2013. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem, nem, nem. Borosta elmegy, de tudod te, mennyire szúr?

Ettől függetlenül nem várom el a barátomtól, hogy naponta borotválkozzon, ha ő nem akar.

2013. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Szeretem a szoros pasikat.Imadom ha osszeszur. :-D Azert a bajusz engem is taszit.De minden mas:korszakall,borosta,szakall johet. 19/L
2013. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
egyik sem :D nagyon kevés embernek áll jól 18/L
2013. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 ivilicious ***** válasza:

imáááádom,anélkül nem férfi a férfi :)

3-4 napos borosta a legszexibb a világon, esetleg egy kis punci kefe.

ha barátom megborotválkozik,hazamegyek,csak lehangoltan annyit kérdezek,h : megborotválkoztál?:S :D

persze a nagy dzsumbi nem tetszik, de a rövidre nyírt borosta mindent visz.


20L

2013. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Borosta!!!!26
2013. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!