Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes egy ilyen...

Szerintetek érdemes egy ilyen felszínes világban olyan kapcsolatba belemenni, ahol nem tudod kívánni testileg a párodat, azaz nem vonzó a számodra, nem az eseted?

Figyelt kérdés
Valamiért folyton ezt tapasztalom, hogy a külső az valahogy befolyásolja az emberek jellemét. A csúnyább, kevésbé vonzó lányok például sokkal érzőbb szívűek, nekik nem is számít a fiúk külseje, sokkal kedvesebbek is és megértőbbek. MInden más belső tulajdonságot is megtalálok, amit keresek nem egy csúnya lányban, de külsőre nem tudok hozzájuk vonzódni, hiába is próbálok hazudni. Na már most, mivel sok lánynak csak a fiúk külseje számít, ez főleg a szép, vonzó lányoknál van, így ők elég bunkók, utálatosak velem, úgy kezelnek, mint egy húscafatot. Én teljesen kiábrándultam mára a külsőre vonzó, szép lányokból. Jó ideje nem is próbálkozom már náluk, felesleges. Látom facebookon is, hogy milyenek, nem kérek belőlük. De sajnos szexuálisan hozzájuk vonzódom, őket kívánom és ez totál széthúz, mintha ketté akarna válni az énem. Egyik oldalon ott vannak a nem vonzó, de jellemre értékes lányok, másik oldalon a jellemre értéktelen, de külsőre vonzó lányok. Teljesen felemészt már ez egy ideje. Valahogy nem vagyok elégdett ezzel a helyzettel, de mivel nem vagyok a lányok álma típus, nyílván egy kisfiús srác nem lehet vonzó a szép lányok számára, így kénytelen vagyok afelé hajlani, hogy nem reménykeem tovább hogy van olyan lány, aki külsőre és jellemre is megfelelő lenne a számomra, illetve a vonzalom kölcsönös lenne, szerintemmost már bele fogok törődni hamarasan, hogy nekem csak olyan barátnőm lehet, aki külsőre nem vonzó, akit a fiúk észre sem vesznek, de aki jellemre pont olyan, amit keresek. Most is van egy lány, akivel még csak nem rég kezdtem el ismerkedni, távkapcsolatban vagyunk, de, ha itt lenne és tényleg olyan lenne, amilyen neten már összejönnék vele, persze igyekszem elrejteni, hogy külsőre nem tudok hozzá vonzódni. Az a baj, hogy most még nem vagyok boldog a gondolattól sem, hogy olyannak adjam magam, aki nem vonz külsőre, nem gondoltam volna, hogy ennyire fontos a szexuális vonzalom is egy kapcsolatban. Még sosem volt barátnőm, pedig már lassan 24 éve leszek, de rájöttem, hogy csakis azért van ez így, mert túlságosan is ronda vagyok a szép lányok szemében, ellenbe egy csúnya lány szemében én helyesnek számítok, szépnek látják a kékeszöld szemeimet, a vastag ajkamat, még az sem zavarja őket, hogy fehérbőröm van, míg a szép lányok egy barnított gyerekre jobban felizgulnak, mert az is fontos ám náluk.

2013. jún. 6. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
ARANY KÖZÉPÚT A MEGOLDÁS!!
2013. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Üdvözöllek itt nálunk, az emberek körében. :)
2013. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már jártam úgy, hogy olyanba szerettem bele, akit ha nem ismertem volna meg, a külseje alapján az első percben elutasítottam volna. Aztán ahogy megismertem, úgy beleestem, hogy aztán őt láttam a világ legvonzóbb emberének nemcsak belsőleg, hanem már külsőleg is. Pedig semmivel nem lett szebb, valamiért én láttam más szemmel.
2013. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen elképzelések miatt nincs neked nőd!

Most ilyen erővel mondhatom neked:

miért is jöjjön veled össze a szép jány, ha te is elutasítod a ronda embert? - Talán mert nincs vonzalom?

Nem tetszel nekik, oszt ennyi. Majd lesz olyan akinek tetszel és fordítva is igaz lesz. De ha neked ennyire számít a külsőség, akkor mit csodálkozol ha ez rád nézve is úgy van?

Csak ne sajnáltasd magad előttük, arra nagyon figyelj! Az sehogy sem vonzó.


Nem ismered a Dupla kávé dalát?

Van akinek bejön, van akinek nem

2013. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a regényedet, de igenis a külső számít, ha nem tetszik, akkor ne kezdjél vele.
2013. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyszer úgy is lesz olyan, aki talán ronda, de mégis kívánod. Én így voltam egy csajjal. Egyáltalán nem volt egy világszépe (oké, rusnya se volt elismerem, de nekem igazán jó ízlésem van a nők terén, ő pedig egyáltalán nem fért a képbe) mégis teljesen oda voltam érte. Sajnos végül nem lett belőle semmi, mert nem sikerült olyan közel kerülnöm hozzá.

Olyan lány is volt, akinek bár jó volt az alakja, a feje, az valami bűnronda volt. Ám ahogy egyre több időt töltöttem vele, kezdtem egyszerűen szépnek látni. Fura mi?


A gond itt nem is a kinézeteddel van, hanem a hozzáállásoddal inkább. Hidd el, ha igazán megismered azokat a "csúnya lányokat" és meg fog a személyiségük, akkor úgy is megszépülnek majd a szemedben, és vonzódni fogsz hozzájuk. Csak felejtsd el ezt a sok hülyeséget...

2013. jún. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de amit írtál úgy f@szság, ahogy van. Ismerek borzasztó ronda, borzasztó szemét csajt, meg igazán gyönyörűből igazán kedveset is. Az, hogy töményen általánosítasz, egy dolog, de hogy ezt komolyan is veszed... Hát ezért nincs barátnőd. Ja és nekem ne magyarázzon a felszínességről az, aki eleve úgy áll hozzá, hogy csúnya lányok, meg szép lányok. Te semmilyet nem érdemelsz.
2013. jún. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A lányoknak akkor miért van joga megkülönböztetni csúnya és helyes fiúkat? Ugyan már, pont, hogy a lányoknál számít igazán a külső, ők szokták kigúnyolni a fiúkat a külsejük miatt. Nem egyszer tapasztaltam már. Ezért mondom, hogy a szép lányok belül üresek, felszínesek.
2013. jún. 7. 14:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez szintén f@szság, nem minden lány ilyen, nem minden lány kategorizálja így a pasikat.

De csak úgy mellékesen, gyerekként engem is csúfoltak fiúk, ma ugyan ezek verik a nyálukat, ha elmegyek mellettük. :-) tipikus rútkiskacsa sztori. De én tettem azért, hogy úgy nézzek ki, ahogy és még csak nem is sminkelek sokszor.

2013. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és ezt a belülszéplányoküresek dolgot pedig mint szép lány kérem ki magamnak. Az ilyen ostobaságok miatt nincs barátnőd, pláne, ha az esetleges randikon is így beszélsz. Nekem nem kellene egy ilyen akárki.
2013. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!