Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sokan csúfolnak, sokszor tök...

Sokan csúfolnak, sokszor tök ismeretlen arcok, hogy csúnya vagyok meg látszik, hogy lenéznek, de akkor miért van az, hogy bár elég kevés lánynak, de mégis voltak már, akiknek meg bejöttem, kétszer még szép lánynak is?

Figyelt kérdés
Eléggé fáj, hogy ennyire sokan csúfoltak már a külsőm miatt. Talán ezért is lettem ilyen rendes srác, nem is szoktam bántani senkit sem, aki nem ártott nekem, de sokan úgy látom visszaélnek a jóságommal, így már nem is tudok megbízni egy lányban sem. Nem rég egy csaj fogadásból találkozott velem például még smárolt is velem, de randi után lefikázott, mindent kritizált, kezdve attól, hogy olyan ronda vagyok, hogy sosem kellenék egy csajnak sem és, hogy nagyony rosszul smárolok, egészen több sorban fikázott, meg megfenyegetett, hogy ne is merjek írni neki soha többet. Nem értem miért vannak ilyen lányok, de más lányokkal sem jártam jobban. Kezdem úgy érezni, hogy engem nem tud egy lány sem szeretni, hogy én tényleg olyan csúnya vagyok, hogy az már nem igaz. Régebben még jobb volt ez, akkoriban amikor kezdődött a csúfolódás még több önbizalmam volt és kevésbé utáltam az embereket. Ma meg már utcára sem szeretek kimenni. Az ember csak szeretn egy rendes, aranyos barátnőt, akivel lehet jövőt építeni és ez a hála érte. Annyi romlott lány van ebben az orszában, nem is értem miért is gondoltam, hogy van lány, akinek én lehetetk az esete.
2013. jún. 9. 01:16
 1/3 anonim válasza:
Képet ! Akár privibe is
2013. jún. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a paplan.

Ha bejössz lánynak, akkor miért gondolod, hogy senkinek sem vagy az esete?


17/L

2013. jún. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

majd az élet visszadja ezeknek a "lányoknak". oyan férjük lesz aki nem tőrődik velük a gyerekekkel, iszik és àtveri. az élet törleszt ne feledd soha.

ne érezd magad hátrányban. majd eljön a tied.békevan

:)

2013. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!