Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha ismerkedésnél teljesen...

Ha ismerkedésnél teljesen magamat adom és nem változtatok rajta se külsőn se belsőn, akkor hosszú komoly kapcsolat lehet belőle?

Figyelt kérdés

Olyan tulajdonságaim vannak, ami nem kell a nőknek. Belül: határozatlanság, félénkség, önbizalomhiány. Kívül: macis vagyok, fogaim nagyon csúnyák, de ápoltak, és nem vagyok egy szépség. Persze sok jó tulajdonságom van csak azok a nőknek manapság nem kell, úgy max. friendzónába tesznek. 23 vagyok és még nem volt normális kapcsolatom.

Szerintetek, ha ezeken a tulajdonságokon nem változtatok, lehet nem fogok soha találni párt magamnak, de ha egyszer olyan lánnyal találkozok, aki képes így megszeretni, akkor abból az nagyon hosszú kapcsolat lesz, mert egy ilyen lány valóban úgy szeretett meg amilyen vagyok.


2013. jún. 9. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
nem scak ezen múlik hogy hosszú elsz-e egy kapcsolat, de jobb öszintének lenni és nem megjátszani azt amilyen nem vagy. A külsőségeken pedig lehet változtatni.. Ha jobb a külsőd több az önbizalmad és máris nem elszel olyan félénk. Hozdd ki maagdból a legjobbat.
2013. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hosszu es komoly kapcsolatod csak ugy lesz, ha olyat talalsz, aki olyannak szeret amilyen vagy. Masreszrol a feltekenyseg megmergezi vagy akar tonkre is teheti a kapcsolatot, szoval ezt le kene kuzdened. Tudom, hogy az utobb emlitett onbizalomhianybol ered, de ha megtalalod egyszer a parod, hidd el, hogy tenyleg szeret es ne feltekenykedj. A tobbi, amikkel nem vagy elegedett, hogy csunyak a fogaid meg macis vagy, ezeken mind tudsz valtoztatni, ha akarsz. Talan ha forditassz magadra egy kis idot, ugy az onbizalmadat is tudod novelni es hatarozottabb is leszel. Ha meg van olyan, amin ugy erzed nem tudsz valtoztatni probalj megbekelni vele es elfogadni sajat magadat olyannak, amilyen vagy. Probald meg szeretni magad, keresd meg a tobbi jo tulajdonsagodat, hogy megmutathasd masonak is es meglatod ez rengeteget fog valtoztatni a kisugarzasodon.
2013. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es

Köszi, de nem vagyok féltékeny :) félénk vagyok

2013. jún. 9. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!