Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg elég nagy tévhit az,...

Tényleg elég nagy tévhit az, hogy egy hasonló adottságú embernek egy másik hasonló addottságú párnál érdemes próbálkoznia, tehát a saját súlycsoportján belül kell keresnie?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre, hogy teljesen felesleges ilyenekre gondolni, mert elég sok alkalommal láttam nem nagy szám pasit egy nagyon szép arcú és alakú lánnyal, és fordítva is. Ilyenkor felmerül bennem az a kérdés, hogy sok ember miért hangoztatja azt egyeseknek, hogy keres a súlycsoportodon belül kapcsolatot, ami egyrészt nem így működik másrészt meg nagyon megalázó tud lenni, és a gyk is tele van ilyen pancserokkal úgy vettem észre.
2013. jún. 18. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolut nem kell hogy hasonlo adottsággal rendelkezzenek mikor összejönnek ez csak egy közhely és azok ragaszkodnak hozzá akiknek fontos a külső nagyon kényesek és nem tudnak értékelni sok mindent egy emberben illetve kapcsolatban.. Ha hajlando vagy megismerni valakit és meglátni benne az értékes dolgokat akkor kialakul a vonzalom kötödés kapcsolat legyen szó itt ilyen vagy olyan kategoriáju fiurol illetve lányrol ..
2013. jún. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kerestem neked egy Márai Sándor idézetet, ami illik ide, de találtam egy másikat is Osho-tól:

"Amikor azt mondod egy nőnek vagy egy férfinak: "Szeretlek", egyszerűen azt mondod, hogy: "A tested nem téveszthet meg. Látlak. A tested megöregedhet, de én látlak testetlen valódban. Látom legbensőbb magodat, a magot, amely isteni.""


Itt van Márai Sándoré:

"A szeretetnek nincs szüksége eszményi alakokra. A szeretet olyan, mint... de nem, nincs hasonlat a szeretetre. Nincs oka, nincs magyarázat reá. A szeretet, úgy látszik, önmagáért való. Néha felgyűlik egy emberben és kiárad."

Ez Az árva című novellájából van, ha érdekel, olvasd el, és gondolkozz el rajta. Nagyon tanulságos...Na, majd meglátod, miért is hülyeség, amit mondanak, és hogy lehet hogy szerinted csúnya emberrel számodra isteni külsővel megáldottal van.


17/L

2013. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Az igényeknek kell passzolniuk és általában mindenki szép és jó párt akar, de az emberek lusták és elhanyagolják magukat. A realitásérzékük viszont nem engedi túlságosan elszállni az agyukat és így hajlandóak lejjebb adni az igényeiket annak függvényében hogy ők mit képesek adni cserébe. Egy súlyproblémás csajt könnyebben megkap egy sportos srác és a csaj még a két kezét is összeteszi hogy a saját külseje ellenére ilyen jó pasija van.


Ez persze általános és a világ kerek, úgyhogy van mindig olyan sportos igényes férfi aki a dagadt bölényekre bukik.

30F

2013. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Kövezzetek meg, de ez szerintem az igénytelen emberek kibúvója a változtatás alól.

Miért, miért olyan evidens valaki számára, hogy ő kövéren-szőrösen-büdösen-ostobán is kelleni fog valakinek, ha eléggé akarja?

Hagyjuk már, aki sokat dolgozik a testén/szellemi képességein, esetleg mindkettőn, az ugyanúgy el fog várni ezért cserébe valamit. Semmi nincs ingyen, ha jó pasit/csajt akarsz magad mellé (mindegy milyen értelemben, hogy dekoratív legyen, vagy nagyon értelmes), tenned kell érte. Ellenkező esetben nem fog összejönni, akármennyire is mantrázod.

Tőlem, ha akartok pontozzatok le emiatt, de úgysincs másképp.


22L

2013. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vékony, sportos vagyok, vidám, aranyos, kedves, természetes és lányokban is ez tetszik :) úgyhogy sztem nálam igaz. mondjuk azért van valami tartomány amin belül tetszik. pl lehet nagyon nagyon vékony és csak minimálisan sportos is vagy kicsit izmosabb is, de ne nagyon. szóval tényleg a hozzám hasonlóak tetszenek.
2013. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátom meg én nagyon sokba különbözünk. Eleve a barátom 180cm magas míg én 140cm magas vagyok :) Ő nem szeret könyveket olvasni én igen. :) sok dolgot tudnék sorolni de ezzel nem akarlak untatni. Szerintem a két különböző ember vonza egymást de persze hasonló is :) 3éve 7 hónapja vagyunk együtt :) 18/L :)
2013. okt. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Másokról nem tudok nyilatkozni, de nálam nem tévhit. Igaz, nálam ez nem a külső tulajdonságokban nyilvánul meg, hogy hasonló beállítottságút keresek, hanem a természetében és a közös érdeklődési körben pl. biciklizni és kocogni is szeressen és csinálja is rendszeresen, de e mellett még olvasson is, tehát ne hanyagolja el a szellemi téren se magát. Külsőben talán annyiban érint, hogy az átlagos szintet azért érje el arcilag, de persze ez meg relatív. :-) Volt, hogy lejjebb adtam az "igényeimet", de abból csak sikertelen első randik lettek, de legalább ott rögtön kibukott, hogy nem passzolunk össze. 31N
2013. okt. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!