Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok csaj miért nem tudja a...

Sok csaj miért nem tudja a különbséget a duci és a kövér között?

Figyelt kérdés
Mert nem egy csaj mondja magát ducinak, akin van vagy 20-30kiló felesleg. Őszintén szólva mindenféle lánnyal tudnék járni, de túlsúlyos, kövér csajokkal nem, mert undorodom tőlük ösztönösen és ez ellen semmi sem segít. Próbáltam már mindenféle praktikát, de rájöttem, hogy nem csak a lányok, hanem mi fiúk is eléggé válogatósak vagyunk külsőt nézve. Tudok komprosszimut kötni, de nem a kövér csajokkal, mindenféle csajjal tudnék járni, ha jófej személyiségre, kivéve a kövérekkel. Szóval kövér lányok tényleg érdemes fogyózni, már csak magatok miatt is, mert egészségtelen az a sok háj rajtatok. :/

2013. jún. 21. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a pasiknál a macis és a hájas, kövér közti különbség.
2013. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyertelmü, hogy szeretnek az emberek jobb kepet festeni magukrol, mint a valosag. Gondolom nem sokan hasznaljak szivesen a "köver" jelzöt magukra, ez valamilyen szinten erthetö. De a plusz 20-30 kg azert mart tenyleg nem duci.

En a 165 centimhez kb 68 kg vagyok. Vannak napok, amikor elfogadhatonak latom magam, van amikor dagadtnak. De teny, hogy tisztaban vagyok a megfelelö jelzövel. :)

2013. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Vannak, akik a duci szót a kövér szinonimájaként használják. Ráadásul a duciság sem mindenkinél ugyanott kezdődik, persze egy bizonyos határig.

2. Teljesen igazad van, a nagy túlsúly egészségtelen. Azzal egészíteném ki, hogy az sem biztos, hogy egészségesen él, aki nem túlsúlyos, ezt saját tapasztalatból tudom, tehát súlytól függetlenül nagyon sok emberre ráférne egy kicsit egészségesebb étrend, több mozgás, már csak saját maga miatt is.

3. Valószínűleg a lőtéri kutyát nem érdekel itt, hogy te kiktől undorodsz és kiktől nem, de ha már felhoztad, azt tudom mondani, hogy akik olyanok, hogy külsőleg nem felelnek meg, azokat figyelmen kívül kell hagyni és azokra koncentrálni, akik tetszenek.

2013. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!