Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk mit csinálnak ha...

A fiúk mit csinálnak ha tetszik nekik egy lány? Mért nem mernek ők először lépni?

Figyelt kérdés
Légyszíves inkább fiúk írjanak!
2013. jún. 27. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Például azért mert a sok durva visszautasítás teljesen elvette az önbizalmukat. F
2013. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert mi fiúk tudjuk, hogy a lány így is-úgy is visszautasít.
2013. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Kell a lánynak adnia jeleket, amik bátorítják a fiút a kezdeményezésre.

F

2013. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi! de mit csináltok ha tetszik nektek egy lány?
2013. jún. 27. 12:55
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

mert a büszkeségem nem engedi.

odamennék, és elhajtana, utána ha találkozunk bárhol már hogy nézne rám?!

ezért inkább a szemezés, flört, kivárás taktikát választom. de ezzel viszont az a baj, hogy könnyű túllőni a célon. (addig vársz míg lenyújják a csajt, vagy elmegy)

szal kreatívnak kell lenni :)

2013. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%

Azért, mert ahányszor beszédbe elegyedtem vele, mindig kiderült, hogy nem olvasta a Szép új világot és az Alapítványt sem:/

17/f

2013. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Vicces ha mindkettő fél így érez, mert mi lányok is félünk a visszautasítástól és azt mondjátok, hogy nekünk is kell tenni lépéseket felétek, csakhogy (nem tudom, hogy mindegyik fiú ilyen de elég sok) ti sem tesztek felénk is ezért nincs semmi.
2013. jún. 27. 13:01
 8/16 anonim válasza:

Amelyik fiu muja, az az életben is az, szóval azzal nincs is értelme foglalkozni...

Nekem ha kell egy csaj, és ad jeleket is hogy szimpik vagyunk egymásnak, akkor már tuti közeledek hozzá, és nem fogok csak ábrándozni róla.

2013. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Azért, mert ahányszor beszédbe elegyedtem vele, mindig kiderült, hogy nem olvasta a Szép új világot és az Alapítványt sem:/"


Javaslom a Majmok bombája elolvasását! Szép új világ kispályás hozzá képest.

2013. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A sok csalódás miatt. Szép, csúnya lányban is csalódtam. És nem csak annyi, hogy visszautasít az ismerkedésnél, az egy dolog. Hanem többször randizunk és utána csinál olyan dolgot, amire nem számítottam volna tőle.
2013. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!