Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összejött már valaha valakinek...

Összejött már valaha valakinek, aki görcsösen próbálta megtalálni a szerelmet?

Figyelt kérdés
Nem tudok nem arra gondolni, hogy milyen jó lenne egy társsal, ha meglátok egy párt egyből nagyon magányosnak érzem magam. Mégse merek megszólítani egy fiút sem, de úgy érzem,hogy talán túlságosan is akarom, zavar, hogy a szerelmet nem tudom előretervezni :( 18/L Volt már valakinek hasonló érzése?
2013. júl. 1. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok most...
2013. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen volt. Csak akkor NEM jött össze.

Nagyon jó, hogy a társ szót használtad, mert egy társ az valamiben társ. Ami rávezet arra, hogy közösen csináltok valamit. Azaz csinálj valamit, és nézd meg, kik szegődnek melléd. Hasonló célok, hasonló törekvések, hasonló gondolkodás... stb.

2013. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont így vagyok vele. Régen kövér voltam, kiközösítettek az iskolából, nem tudok csajozni, mert úgy belémégett hogy mindenki utál. Ez már szerencsére a múlt, de a csajozás, csak nem megy.:(


19/f

2013. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem!
2013. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alapvetően nagyon vidám lány vagyok, csak komolyabban veszem kicsit a jövőmet :) Évközben sok alkalmam lett volna, hogy összejöjjön valami komolyabb is, de nem volt rá időm a tanulás miatt :( Úgy voltam vele, hogy majd nyáron ismerkedek, de rájöttem, hogy ehhez nem elég egy egyszerű invito bűbáj :D Szórakozóhelyekre nem járok, és a kigyúrt, fúúdemenőpasivagyok alakokat is inkább kerülöm :)
2013. júl. 1. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled kedves kérdező...az én helyzetem csupán csak abban különbözik a tiédtől,hogy volt egy kapcsolatom,szerelmes lettem,de a végén kiderült én csak a k****vája voltam és kihasznált...érzelmileg és lelkileg annyira megviselt,hogy több mint fél év telt el azóta,de ha visszagondolok rá,mai napig elkap a sírógörcs...lennének jelentkezők,de nem érdekelnek,mert én nem tudok bízni újra...
2013. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebből az önéletrajzcsírából valószínűleg eddig sok srácnak lennél az álma ha minden más is stimmel... majd összejön, ha kell. A jövőre koncentrálás jó dolog. Csak ugye találd ki azt is, hogy mi legyen benne, és az azért sokkal több is tud lenni, mint a suli. Sőt...
2013. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!