Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

A kérdés

Tini csajok, gondot jelent ha egy fiú kopaszodik elől két oldalt kicsit?

Mert én így vagyok most és azon gondolkozom, hogy nyírjam-e le totál kopaszra vagy vegyek csak sapkát fel, de ilyen melegben elég parás a sapka. Meg az a para, hogy nagy orrom van, szóval akkor durvábban kiemelődne, mint hosszabb hajjal. Bár úgy tudom, hogy amikor egy lánynak bejöttem, akor volt hajam, de volt már olyan is, hogy kopaszra nyírt volt és úgy is megnézett egy nagyon cuki lány buszon, sőt több is. Szóval reménykedem, de leginkább a nagy orrom zavar, mert ahhoz tényleg jobb a nagyobb haj. :// Szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: korai, kopaszodás, szívás, basszus

2013. júl. 4. 23:50  Privát üzenet  

A válaszok
Én is kopasz vagyok jó ez, csak vigyázz, hogyne legyen túl rövid mert könnyen fel ég a napon.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2013. júl. 4. 23:56 Privát üzenet
Héé, aki szeretni fog,annak hajjal és haj nélkül is tetszeni fogsz!:)

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2013. júl. 5. 18:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én inkább attól tartok, hogy így még inkább nem adnak esélyt az ismerkedésre sem, mert már így is az van, hogy ronda vagyok és lekoptatnak. Sosem volt önbizalmam. Eddig is nehezen találtam csak lányt, akinek bejöttem külsőre.A többség meglát és nem is akar ismerkedni sem velem...

# 3/3Időpont 2013. júl. 5. 20:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagy gondot jelent egy nemezes hajú lány? (mint a puli)
Tényleg a barátság rovására megy, ha valaki megdugja a barát exnőjét? Nekem ez felfoghatatlan. Ez csak nagyon gyenge lábakon álló barátságnál okozhat gondot, nem?
Mennyire jelentene az gondot egy párkapcsolatban, hogy nagyon kis méretű hímvesszővel rendelkezem, és ezért valószínűleg élvezhetetlen lenne a szex a másik félnek?
Mit tennétek, ha két hónappal a szakítás után kiderülne, hogy a barátook nem is csalt meg, csak azért mondta, mert rákos és nem akart gondot emiatt a kapcsolatban?
Okozhat e gondot, ha egy kicsit megfáztam?
Miért akar sok tipikusan unalmas, ezernyi gondot problémát cipelő, szegény pasi is ismerkedni?

Kérdések a Szerelem, szex rovatbólKérdések az Ismerkedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!