Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha csúnya...

Mit csináljak, ha csúnya (állítólag szép szemeimen kívül semmi sem jó rajtam lányok szerint) és aszociáli, vagiys nem egy nagy társasági arc típusú fiatal, viszonylag tapasztalatlan fiú vagyok, de már nagyon szeretnék egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Volt már dolgom lányokkal, magam sem tudom hogy csináltam, de barátnőm még sosem volt, valahogy mindenféle fiúnak van barátnője, de engem kerülnek a lányok, pedig próbálkkozom folyamatosan, igaz mostanra már belefáradtam, szerintem már minden környékbeli lánynak van egy barátnője legalább, akinél kezdeményeztem valamilyen formában. Tudom vicc, talán épp ezért sem akarnak tőlem semmit, de inkább az arcommal van bajuk hát nem egy tökéletes arcszerkezet az enyém és testem is vacak. Szóval én nem hiszek abban, hogy a külső nem fontos, többnyire azért nem is akartak tőlem semmit sem a lányok, mert meglátták hogy nézek ki. Persze, ha helyes fiú lennék mindenki akarna. Szörnyű. :D

2013. júl. 5. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóval küzdök, és nagyon rossz, átérzem. Próbálkozz, egyszer lesz olyan:)
2013. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nagyszerű,a tescoban most úgyis akciós a ..tél-báró.
2013. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szóval antiszociális típus vagy. Na akkó' ezen kell változtatni. Az butaság, hogy nem lehet. Az ember azon tud változtatni amin akar, ha saját magáról van szó. És azon nem amin nem akar, vagy gyenge hozzá. Egy kis edzésbe még senki nem halt bele, és a kozmetikus manapság már simán kezel hímneműeket is. ;)
2013. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem antiszociális, aszociális vagyok. Amúgy meg az edzés nálam semmit sem ér, ha nincs pénzem kajára, ami kéne, az sokba van, kondira seincs pénzem és nem kell okoskodni, mert ha valaki tömeget akar növelni az sok pénzbe és időbe, energiába van. Nekem ilyenre nincs pénzem. Ha lenne nyílván kigyúrnám magam, még, ha időbe is telik és hányásig kéne ennem magam, de neki fognék. Jelenleg itthon edzek, de mint mondtam tápanyagszegyén életmód a szegénység miatt erre nekem nincs lehetőségem. Utálok is ilyen vékony lenni, mert a lányoknak ez nem vonzó, inkább lennék egy hájas macika, mert a lányoknak még az is jobb én úgy látom. Na, de tényleg szörnyű, hogy nincs lány, akinek így is bejönnék, legalább, ha arcra bejönnék valakinek, akkor talán elnézné a testi hibáimat. Tudtjátok olyan rossz, hogy nekem meg szinten minden lány tetszik, de én meg egyiknek sem tetszek, hiába próbálkozom. :/ Kíváncsiságból megpróbáltam tőlegm jóval nagyobb darab, vagyis kövér lányoknál is, de ők is csak nevettek és lekoptattak, hát igen, mit akarok én a kisfiú tőlük, utálok ilyen apró lenni, tényleg a tömeg és magasság minél nagyobb annál jobbak az esélyeid a lányoknál, már vágom ezt a kutatást, kár, hogy igaz. :(
2013. júl. 5. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha végképp SEMMI nem válik be, de tényleg. Próbáld ezt kihasználni, de tényleg csak, ha végképp semmi. Extrém dolgok néha bejöhetnek, bár pontozzatok le, ha űber nagy baromság.
2013. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LeftBehind ***** válasza:
Azt felejtsd el,hogy a kövéreknek jobb. Csak a tökéletes,az elég jó.
2013. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
viszont kifogás,önsajnálat az van dögivel-báró.
2013. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 whoviangirl válasza:
na figyelj:D ha küldesz képet privátban, akkor megpróbálhatok segíteni neked. mennyi idős vagy amúgy?
2013. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ronda arcszerkezetemen sajnos nem lehet segíteni.
2013. júl. 7. 12:43
 10/10 whoviangirl válasza:
Mindenkinek vannak erősségei, ezeket kell kihasználni. Szívesen segítettem volna neked megtalálni a tieidet, de úgy tűnik hogy tényleges segítséget nem kérsz, csak azért írtad ki a kérdést, hogy sajnáltasd magad. Szólj, ha meguntad a nyafogást és szeretnél lépni valamit a saját érdekedben.
2013. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!