Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Működik még ez a kutyákkal...

Működik még ez a kutyákkal könnyű ismerkedni lányokkal dolog? Vagy marhaság, szinte soha nem mennek csajok oda kutyásokhoz?

Figyelt kérdés
A büdös életben nem lesz bolhatenyészetem, de veszettül érdekelnek a válaszok.

2013. júl. 6. 14:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne valami, de ha én látok egy aranyos kiskutyát, akkor a kutyát nézem, nem a gazdáját, és ha oda is mennék - bár sose szoktam odamenni - akkor is csak a kiskutya miatt, hogy megsimogassam.
2013. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a Yorkikat, Staffordokat, Amerikai pitbullokat szoktam simogatni :D

Én összebarátkoztam azokkal az emberekkel

Szóval 100/99 hogy friend zone

2013. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Ja sétáltass egy 100 kilós komondort biztos nagy sikered lesz.
2013. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Olvassátok el amit írtam, nem nekem való egy nyálgép sem. De mi a búbánat az a "barát zóna"?
2013. júl. 6. 14:27
 5/23 anonim válasza:
100%
Igaz, hogy lány vagyok, de észreveteleim szerint amikor kutyát sétáltatok többen megállnak, megkérdezik milyen fajta, mennyi idős stb...szóval szerintem könnyebb az "ismerkedés"....Meg aki állatbarát, az annyira rossz ember nem lehet :)
2013. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Én oda szokta menni, ha látok egy aranyos kutyát és megsimogatom, de általában fiatal srácokkal nem igazán találkozok akik kutyát sétáltatnak. :/
2013. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre a környezetemben,hogy az ilyesmi nagyban megkönnyíti az ismerkedést.
2013. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

- Ha van egy űbercuki csajozós kutyád, akkor minden csaj arra fog rávetődni, téged meg le se szarnak.

- ha kankutyád van, tutkófrankó, hogy minden csajnak is az van és tutkfrankó, hogy pont azoknak a csajoknak a kutyáival fog a legvéresebben összeugrani akikkel te is összeugranál.

- Ritka, de van olyan is aki fél a kutyától...

- néha lehet szerencséd is :)

2013. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha minimum átlagosan nézel ki,és vevők az ismerkedésre,akkor működik! Nálam biztos működne.:) De oda menni nem mernék,tehát ha mellettem sétál el,és a kutya megszimatol engem,akkor esetleg lehajolok megsimogatni és megkérdezem mi a neve.:D

20/L

2013. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nálam működne, ha bejön a kutya is (nem szeretem sem a harci kutyákat sem a pici lakótelepi zsebcirkálókat) viszont ha megismerkednénk és kiderülne, hogy nem vagy kutyás csak valaki kutyáját kölcsönkérted csajozni, azonnal kiábrándulnék. Igazából azt nem értik meg sokan, hogy eleve elvetélt az amikor valaki valamit nem a cselekvésért csinál hanem csajozás miatt. az ugyanis szánalmas. (kutyázás, táncolás, bulizás, könyvtárba járás stb. az a szexi amikor megismerkedsz valakivel aki tényleg az iránt érdeklődik ami vonz téged. Kutyást a kutya, könyvtárba járót a másik könyvmoly stb.
2013. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!