Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Debrecenben hol lehet a...

Debrecenben hol lehet a legkönnyebben ismerkedni? Akár egyéjszakara is.

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy hol-merre vannak erre alkalmas helyek. A "gép mögött biztos nem" és társai válaszoktól kíméljetek, új vagyok itt... Tehát pl. merre gyűlnek a gimisek, egyetemisták, hol van olyan hely ahol kazán egyéjszakás lehet fogni(mondjuk mert jóval több az átlag véralkohol szint), vagy normálisabbakat, ink vannak normális koncertek de azért más zenés hely is jöhet. Kb ilyenek :D

2013. júl. 9. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Piac utca :)

Menj le Pincébe én a múltkor ott voltam volt 1-2 jó csaj :)

2013. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fácánkakas, bárka meg úgy az egész grambusz köz. én itt szoktam mozgolódni és meg kell mondjam (túlzás nélkül) nagyon jó csajok vannak mindenhol!:)
2013. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a gyors válaszokat, egy kis kellemes vagy bemutatás is jöhetne, h melyik milyen :) ja és esetleg olyan hely ahol inkább alterek gyűlnek? Az nagyon érdekelne :)
2013. júl. 9. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Pince az egy szimpla kocsma tele emberrel..:)
2013. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és vélemények és tapasztalatok? Kb mettől-meddig érdemes out lenni? Nagyobb partik, a mattrészei és amit csak el lehet képzelni kategóriából? Vagy koncertek?
2013. júl. 9. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Kissé furcsa, mert ha csak egy éjszakásra keresel, akkor nem tökmindegy hogy alter-e vagy sem?

Az pedig hogy mettől meddig érdemes ott lenni egy bulin... ha már buli, pont arról szól hogy azért mész mert jól érzed magad. Ha már ürül a helyiség, fogynak az emberek és unod akkor már érdemes elmenni. Ez mindenhol más. Van aki a kevesebb embert szereti, szóval személyenként is változó, ne mástól várd a választ arra hogy hol és meddig érzed jól magad, bár felőlem...

2013. júl. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lovarda! :D
2013. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!