Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért írja ki sok nő társkeres...

Miért írja ki sok nő társkeresőre a kit keres részhez, hogy "NEM: vékony, mackós, néhány kg plusz"? Ennyire általános elvárás lenne a nőknek az izmos, sportos pasik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább annyi férfi írja, hogy csinos, kedves, jó alakú nőt keres. Nyilván az embernek van egy ideálja.
2013. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akkor ez rám nem vonatkozik, mert a másik nyugodtabb típus általában, ezért jobbak
2013. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A férfiak a nőknek ugyanúgy csak néhány kg pluszt néznek el....
2013. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

# 3: Kár, hogy ez nem igaz. :(


Egyébként azért írják ki, mert valamit ki kell. Mindenki a tökéletest várja, de ha kapcsolatba lépsz velük és bejössz nekik, úgyis lejjebb adják a követelményeket.


Off: Csak nekem van olyan érzésem, hogy a társkereső oldalak olyanok, mintha autót választanék? Mindenki próbálja magát a legjobb színben feltüntetni, míg a másik fél úgy válogat, mintha azt nézné, hogy melyik futott a legkevesebbet és milyen állapotban van.

2013. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert én már nem keresek társat. :D Ha így lenne én a macisra azt írnám, hogy: IIIIIGEEEEEN! :)Egyébként biztos, hogy általában jobban bejön a sportos alkat, mint ahogy a férfiaknak is jobban tetszenek általában a karcsú nők.
2013. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Olvasd végig egy-két férfi ideális nőre vonatkozó kisregényét. Ha nekik vannak igényeik, akkor a nőknek is lehet.
2013. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szegény medvék.A nők miért a szétfolyt sörhasú zsírdisznó pasikat illetik a kedves maci szóval?Ez az állat tiszta izom és erő csak a téli álom előtt szed fel tartalékot hogy kihúzza tavaszig.Nekem a dagadt puhány löttyedt manuszokról inkább a hízlalt sertések jutnak eszembe.
2013. szept. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!