Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Működik még ez a módszer?

Működik még ez a módszer?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasni meg hallani a csajozásról, hogy arra kell törekedni, hogy a nő akarjon engem, ne pedig én őt. Legalábbis ezt a látszatot kell kelteni. Szóval ez pont ellent mond annak, hogy úgy nyissunk rá egy lányra, hogy kerek perec megmondom neki, hogy megtetszett ezért szólítottam le. Mi a véleményetek? Tényleg kerülni kell ezt manapság? Nekem ez a módszer tetszik legjobban, mert itt nem kell kertelni stb. Vélemény?

2013. júl. 14. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én mindkét technikát láttam ahogy bevette egy egy haverom

úgymond ez a odemegyek a csajhoz mert tetszik és el is mondom neki ezt technika gyakran megijesztette a lányokat hisz az járt a fejükben hogy mit akarhat ez a csávó?


amúgy igen általában beválik hiszen ez azt sugározza hogy neked remek életed van nincs többre szügséged és így ő is akar csatlakozni a te "remek" életedhez

2013. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akkor leírok konkrét eseteket. A lányok mindannyian egykorúak páran ismerték egymást, szerintem nagyon jól néztek ki.


Próbálgattam még, hogyan is van ez a csajozás...

Amikor élőben viccelődtem, fűzögettem, fogdostam stb akkor neki jó volt, ő is partiban érezte magát. Beszélgettem vele telefonon, viberen elég sokat, mindig rá írtam, ő is rám írt és rengeteget beszélgettünk és áttértünk a holtponton. Sajnos nem azon a ponton, amit én szerettem volna, hanem egy másik. Ez pedig a barátság. Ez azért van, mert a lány úgy érzi, hogy megkapott téged, könnyű préda voltál és neki egy másik kell.


Volt egy másik lány akivel az elején ugyan azt csináltam, viccelődtem, simogattam, fogdostuk egymást és ezek után jórészt hanyagoltam (3-4 naponta írtam rá facebookon, viberen beszéltem vele) szóval nem ástam bele magam túlságosan.

Mit kell, hogy mondjak? Az utóbbiból lett a párkapcsolat. Tudja az ember, hogy nagyon vágyik a másikra, meg már nagyon kellene az a személy, de az ember a SAJÁT ÉRDEKÉBEN ne vigye túlzásba. Ha túlzásba viszi, akkor a lány kiismeri túlságosan hamar és ez nem jó.


Ezt a technikát alkalmaza további 6 lányt is próbára tettem. A 2. technikám sikerült minduntalan és az első nem.

(A kapcsolataim 1 hónaposak voltak, utána szakítottam a lánnyal.)


Húzd az agyát, viccelődj vele, érintsd meg, ha olyan van, kezeld úgy, mintha nem a szerelmed lenne, hanem mint mondjuk a testvéred, akivel grimaszolsz, meg sok hülyeséget csinálsz!


Az őszinte érzéseket csak később szabad elmondani, mert megrémisztheti a lányt. Akkor kell, amikor látod a lányon, hogy ő is így érez!

2013. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen kapcsolatba vagy alapból a lánnyal
2013. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!