Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy viselkedjek a sráccal ha...

Hogy viselkedjek a sráccal ha találkozunk?

Figyelt kérdés

Ahol nyári gyakorlaton vagyok rendszeresen be szokott jönni egy pasi árut szállítani. Mikor megláttam rögtön bejött nekem, ezt elmondtam egy kolléganőnek. Most át lesz rakva egy másik üzletbe, kolléganő meg elkezdi mondani a srácnak hogy "Na, a kis kolléganőnk biztos hiányolni fogja a fiatalembert" erre a srác rákérdezett hogy melyik kolléganő? A barna hajú? (az én vagyok) és kérdezte hogy mikor leszek bent, mert akkor be jönne váltani velem pár szót mikor szabadnapos lesz. Mert hogy tetszem neki.


De milyen legyek ha bejön?


2013. júl. 19. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
önmagad. Dupla vagy semmi...
2013. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TOMAtm ***** válasza:
hát nem akarok pesszimista lenni,de ez ilyen 'reménytelen szerelem' szagú.tutira van csaja-felesége és ha lesz is valami csak egy kaland leszel neki.
2013. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
neeeeem. a 2.-nak nincs igaza. akár happy end is lehet a végew. csak add önmagad
2013. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!