Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félek, hogy szerelmes leszek!...

Félek, hogy szerelmes leszek! Mit tegyek, az illető tabu?!

Figyelt kérdés

Úgy érzem szerelmes leszek egy olyan fiúba, akibe nem szabad...talán még nem vagyok az, mit tegyek, hogy ne essek bele?

Az nem megoldható, h kevesebbet találkozzak vele...


2013. júl. 20. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Kerüld vele a kontaktust, ne kommunikálj vele.
2013. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 laci911 ***** válasza:
Miért tabu?
2013. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Miért nem tudsz vele kevesebbet találkozni?
2013. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert az osztálytársam...azért tabu mert az egyik barátnőm fiúja
2013. júl. 20. 17:50
 5/9 A kérdező kommentje:
És már előre félek a szeptembertől :(
2013. júl. 20. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
nehéz ügy. Az megoldás lehet tényleg ha kevesebbet beszélsz vele.
2013. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én meg félek akármilyen érzelmet is táplálni az emberek iránt, szóval nem csak te vagy így, egyébként mért tabu ?

talán beszélj vele.

2013. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

egyáltalán ne beszélj vele.


az pedig nem szerelem hogy látod őt néha.

egyébként a 'szerelem első látásra' általában = 'fellángolás és szexuális vágy első látásra'.

nektek fiataloknak (és több 20 felettinek is) durva elképzelései vannak a szerelemről.


ahhoz hogy szerelmes legyél, ahhoz együtt kell valakivel élni huzamosabb ideig, hogy lakva ismerd meg.

2013. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem néha látom, hanem minden nap...nyáron nem, az igaz.

Egyébként igazad van utolsó, tényleg hiszek a szerelem első látásra dologban, de ez pont nem ilyen...már két éve az osztálytársam, és kb. év vége előtt két hónappal vettem észre, hogy valami nagyon nincs rendben...hogy többet akarok tőle és, hogy hiányzik, ha nincs velem.

Nyáron sokat gondoltam rá, de annyira nem hiányzott. Inkább azt érzem, hogy ha vele vagyok, teljesen fel vagyok dobva, örülni tudok annak a napnak, vidám leszek. És vágyom a közelségére, az érintésére. Ha a barátnőmnek ad egy puszit, összeszorul a szívem... Félek, hogy ebből szerelem lesz. Mert ő tabu. Nem is az fáj igazán, hogy őt nem kaphatom meg, hanem az, hogy eljutok majd odáig, hogy senki másnak nem tudnám odaadni a szívemet. :(


Azt amúgy nem tudom elképzelni, hogy úgy lakjak együtt valakivel, hogy nem vagyok belé szerelmes...járni sem tudnék szerelem nélkül senkivel.

2013. júl. 21. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!