Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak az idősebb pasiknak...

Miért csak az idősebb pasiknak jövök be? 17/l

Figyelt kérdés
Próbálok ismerkedni,de csak a 25+ pasiknak jövök be,vannak közöttük jóképűek és helyesek de nem szeretnek idősebb pasikkal kezdeni.A 18-19 évesek altalaban csak barátként tekintenek rám(mivel véleményük szerint kedves aranyos csaj vagyok akivel el lehet beszélgetni,de hülyéskedni is lehet),inkább a magamutogatós facebookon pózoló 14 kis csajokkal kezdenek .Mi baj velem?
2013. júl. 24. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Semmi, benned van jövő, komolyság, elegancia, nőiesség, és ez az, amit csak az idősebb korosztály lát meg. A fiataloknak elég ha kiteszed a cicid, pózolgatsz, és nem beszélsz okosságokat, csak nyávogj. Kevesebb baj van a "buta" csajokkal, az okosakhoz meg tudás (rátermettség) kell. Te különleges vagy, és ezt az átlag 18 körüli pasik nem tudják kezelni. Én is csak 19-22 (mostanság) évesen kezdtem értékelni a lányok belső értékeit. :\ 22f
2013. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem mozogtok egy agyi szinten, meg túl okosnak tartanak, meg... talán a 14 éves pózolósokat ők szebbnek tartják. Tudod, általában a fiúk később érnek...

Az idősebbeknek meg szintén azért kellesz, mert az ő korosztályukhoz képest friss hús vagy. Na ettől még lehetsz jó fej! Nem mindenki talál hamar párt! Ez nem törvény

2013. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 25+ az férfi. Te keresed a pasikat...
2013. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan ismerkedjünk össze már csak 2 hét és idősebb leszek egy évvel!
2013. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Az első válaszoló: nagyon tetszik amit írtál :D :D :D

Nagyából tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal,de akkor milyen legyek ?,hogy igaz társra találjak (mondjuk meg 22-23 belefér...de mar 25 felett sok a korkulonbseg.)

2013. júl. 24. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz társat találni nem lehet receptre, de mindenféleképpen érdekesnek talállak, és szívesen megismernélek, ha van erre nyitottságod. :)
2013. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
persze ,irj nyugodtan!
2013. júl. 24. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!