Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, milyen vagyok külsőre,...

Thom12 kérdése:

Lányok, milyen vagyok külsőre,10/? Az, hogy romantikus, hűságes vagyok mennyire érdekelne, ilyen külsővel? 35/F (képek lent)

Figyelt kérdés

Őszinte véleményeket várok, akár priviben is. 165cm, 50kg vagyok.

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. aug. 3. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem helyes vagy.
2013. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Kép alapján én nem szoktam ítélkezni, a kisugárzás számít... de nekem pl. a romantikusság nem igazán jön be...
2013. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én ismerlek :D
2013. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem a borosta jól áll :)
2013. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
10/4 de ezt simán feltornázhatnád 6-7-8-ra is. Egy kis +súly és edzés nem ártana, és egy ápolt kisebb borosta is jól állna. Még az öltözködésen ha van rá lehetőséged kéne kicsit változtatnod, többször inget hordani, farmerral, egy kicsit stílusosabb bakancsot (pl. Timberland) venned, és akkor már van egy kisebb összeállítás. És még az image is fontos, kezdj el kicsit népszerűbb helyekre járni elegánsan (akár öltönyben is) mert ott jobbak az ismerkedési esélyek. Szóval így ezek alapján a képek alapján annyira nem, de a leírtak után én simán randiznék veled/egy ilyen típusú férfival, aki kicsit fiatalabb:) 27/N
2013. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnél be. Mennyi a magasságod? Alacsonynak tűnsz. Férfiként nem tudnék rád nézni.
2013. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi hozzászólásokat!

Várom a továbbiakat...

2013. aug. 3. 19:04
 8/14 anonim ***** válasza:

6-os, 165 cm, kiírta :)

Szerintem is változtatni kéne pár dologban, és egyébként nem nézel ki rosszul :)

2013. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem picit idősebbnek tűnsz a legtöbb képen a korodnál, lehet ez amiatt van, mert kicsit túl vékony vagy. De 165 centihez 50 kiló valóban kevés egy kicsit, én veled egy magas vagyok de 55-56-ot nyomok és ez a normál súlyom. Skála alapján nem szoktam/nem tudok értékelni, a romantikus/hűséges voltad nekem plusz lenne. (De nem kérek ismerkedős üzenetet, van kapcsolatom.)
2013. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a harmadik linken a csajok 10/11 az biztos
2013. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!