Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért méregetik a lányok a...

Miért méregetik a lányok a saját tenyerüket egy számukra kedvelt, barátságban levő pasiéhoz?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
na de most komolyan :D
2013. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sok barátnőm, és nőnemű ismerősöm elkérte már a tenyeremet, hogy alaposabban is megvizsgálhassa, és a sajátjáéhoz hasonlíthassa.
2013. aug. 8. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet jósolnak a tenyeredből, már a kezed alakjáról, körmökről meg lehet állapítano sok mindent.
2013. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De olyanok is, akik nem is értenek az ezotériához? Nekem az a furcsa, hogy mindig engedélyt kérnek, hogy a kezemet alaposabban megnézzék.
2013. aug. 8. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálják kiszámitani mekkora lehet a farka.
2013. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
aha... akkor érthető, hogy miért akarnak ezután elhívni valahová, vagy egy félreeső helyre.
2013. aug. 8. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj már..


Egyszerű én is csak akkor mértem oda egy másik pasi kezéhez az enyémet ha az éppen tetszett nekem. Ennyi. Szimplán érintkezni akartam vele. Testi kontaktus.

2013. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!